• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
marian1 - майстор
Здравейте страдам от влудяващ проблем с една лампа в една баня. Моля препоръчайте някой, който наистина си разбира от занаята и може да свърши работа. За София, Дружба става дума.
bat_danio - специалист
Е кажи как се държи тая ламБа..
marian1 - майстор
Лампата мига, какво ли не правих...не успях да я оправя. На моменти по дълго време мига, на моменти по малко...но мига. А явно нещо инсталацията е имала проблем и някой е прехвърлил една нула от друга разклонителна кутия. Нямам толкова знания по тази материя. За това търся човека, който ще премахбе проблема.
DMN - майстор
Каква е лампата - светодиодна ли?
Кога мига, когато свети или когато е изгасена от ключа?
С друга лампа пробва ли?
marian1 - майстор
Амиии май стана тъпотия. Май е от крушката, днес реших да пробвам с друга....размених ги. Странно, сега и двете не мигат. Явно нещо става...но не мога да схвана какво. И да, крушката е втак.
Ще изчакам няколко дни.
moimoimoi - майстор
тая крушка 9 вата ли е
DMN - майстор
marian1 написа:
Явно нещо става...но не мога да схвана какво.
Според мен влагата в банята оказва някакво влияние на електрониката в лампите или фасунгите, или ...
Точно същото направих и аз преди две-три седмици.
Лампата в банята ми премигваше леко от доста време. Размених я с тази в коридора. Лампите са едни и същи(Osram). Е тази, която беше в банята и премигваше леко, пак си премигваше и в коридора когато ги размених, да ама сега вече не премигва, не примигва и тази в банята, която беше в коридора. Сега и двете не премигват.
А де. Същата работа. Ама най-вероятно е от лампата. То ще си покаже.
:partyman:
valentino76bs - майстор
пон яну 20, 2020 3:56 pmmarian1 написа:
И да, крушката е втак.
Не е възможно това е най хубавата марка ,сигурно е някаква екстра на лампата и лятото като се стопли ще смени режима.
marian1 - майстор
Не, крушката е 12 в, ама явно или такъв си е модела, защото сега след няколко дни, тя си мига и на другото място. А в банята и лед плафона преди нея спря(изгоря ...няма и година употреба). Сега последно поставих от първите модели крушка, от тия със стърчащите луминисентни тръби (забравих как се казваха) ще чакам да видя какво ще се случи с тази.
Hoвoceлckи - майстор
Докато чакаш хвърли един поглед на личните си :wink:
  • 1
  • 2

Тема "Препоръчайте някой ел техник....моля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: