Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
П. Петков - специалист
нед яну 19, 2020 8:57 pmDMN написа:
ky-kyy написа:
И стоя твърдо, зад думите си, че честен човек, няма как да бъде измамен по този начин, защото и през ум няма да му мине, да тръгне да мами енергото
И аз не съм съгласен с тези ти думи. Има доста честни хорица, които биха повярвали или поне биха попитали, дали това у-во върши някаква работа, защото там се говори за икономия, а не да мамят енергото.
Ами не е ли същото и с "лекарствата" или лечебни продукти, които постоянно се рекламират по телевизията? Някои от тях "лекуват" толкова, колкото това и тем подобни у-ва "икономисват" ток.
За мен това са сериозни неща и не бива да лъжат така хората. Ама времената са такива - лъжовни.
:partyman:
Вопиющ пример е пресованото във вид на таблетки сено на доктор Тошков, хомеопатичните "лекарства", както и че "Красотата е мисия".
Не може да се отрече умението и скоростта на синтез на екзотично-фрапантни и псевдонаучни наименования на безброй "лечебни" фалшификати, нагло предлагани от тази категория "лечители". За такъв род индивиди особено подходяща е репликата на генерал Чарнота към мошеника Корзухин:
"Ну, Парамон! Я, грешный человек, нарочно бы записался к большевикам, чтобы тебя расстрелять! Расстрелял бы, и мгновенно обратно выписался.https://www.youtube.com/watch?v=-WLfIK9o4zQ
Хрущял от акула, слюнка от кукумявка и лиги от охлюв.
Проблемът е, че често соматичната медицина е безсилна, а ментална безполезна.
Тогава хората прибягват да гадатели, астролози и религия.
"Разваляме черна магия чрез леене на куршум и взривяване на снаряд - ВПК! Гаранции!"
Все пак място за религия има и тя е в лечебните заведения. Там, където медицината е безпомощна. Като отец Ередия от "Мъртви души" - прекрасен хирург и духовник.

P.S.
"Живее ли му се на пациента - медицината е безсилна!"
Последна промяна от П. Петков на нед яну 19, 2020 9:48 pm, променено общо 3 пъти.
ky-kyy - майстор
Хихихииихи, не подозирах, че съм създал впечатление, че аз съм честен човек и не са ме мамили никога :lol: :lol: :lol:
Аз също, в много случаи се изявявам, като селски тарикат и гледам да мина тънко. Естествено, в повечето случаи, са ме прекарвали, но съм се стремял да извлека полезното от всяка ситуация.
Говорех по принцип, за честния човек. Дори познавам такива хора. :)
Но никога не съм ревал, че еди кой си, ме е измамил, използвайки тъмната ми природа. Изпитвам едновременно чувство на презрение, но и на уважение, към такива хора, които живеят на гърба на хорската алчност :)
ky-kyy - майстор
нед яну 19, 2020 9:30 pmП. Петков написа:


P.S.
"Живее ли му се на пациента - медицината е безсилна!"
Хайде, да не предъвкваме, ясни неща, като "теле риза, просната на въже." :supz:
От мен толкоз, по темата :)
radius - майстор
Аз пък ще ви кажа, че това устройство намалява наистина сметките за ток! Включвате нещо в него, после влизате в нета и гасите консуматора. Е, не носи ли това икономия?! :rock:
MamaMy - майстор
Не само сметките за ток. Намалява и разкарването. Вместо да се връщате до в къщи да загасите ютията или лампите, може да си ги угасите дистанционно. И вместо дворното осветление да свети докато се приберете от опера или театър :-D , може да си го угасите след като излезете и да си го включите преди да се приберете. Ако пък го вградите в контакта на рутера се получава супер контрол над пубертета. Не си ляга и седи в чата. ГАсите рутера и автоматично повече няма как да бъде пуснат тъй като вече няма вифи :lol:
valentino76bs - майстор
нед яну 19, 2020 9:33 pmky-kyy написа:
Хихихииихи, не подозирах, че съм създал впечатление, че аз съм честен човек и не са ме мамили никога :lol: :lol: :lol:
Аз също, в много случаи се изявявам, като селски тарикат и гледам да мина тънко. Естествено, в повечето случаи, са ме прекарвали, но съм се стремял да извлека полезното от всяка ситуация.
Говорех по принцип, за честния човек. Дори познавам такива хора. :)
Но никога не съм ревал, че еди кой си, ме е измамил, използвайки тъмната ми природа. Изпитвам едновременно чувство на презрение, но и на уважение, към такива хора, които живеят на гърба на хорската алчност :)
Ку куу що не земеш да добавиш и едно "риигууу" към ника си .....,че се разсъних като ти чета бисерите :)
ky-kyy - майстор
Тва ли можа да измислиш ве, лек :?
kozl - майстор
Контакт може да подхранват техника на обща мощност от 5 до 19 кВт
10A .... 19 кВт :?
Ся следващата размисъл е каква токата на хипнотизатора и каква на икономизатора с ли-фи, та за 100 каловата економия в режим на стой бай :?

Тема "Внимание нова измама! E-Energy – Устройство за икономия на енергия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: