Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здр днес започна да гръми телевизора работеше не е гасвал тока изведнъж картината започна да мига и показвасе логото и от канала който бях пуснала.Според мен са изгорели пиксилите ако някой знае нека да ми пише имал ли е такъв случай.Благодаря предварително
Chefo77 - майстор
Щом мислите, че пикселите гърмят като горят, го закарайте в сервиз. Дори и да Ви дадат правилен отговор за проблема, няма да се справите с решаването му сама.
kozl - майстор
нед юли 26, 2020 1:15 amСис написа:
Здр днес започна да гръми телевизора работеше не е гасвал тока изведнъж картината започна да мига и показвасе логото и от канала който бях пуснала.Според мен са изгорели пиксилите ако някой знае нека да ми пише имал ли е такъв случай.Благодаря предварително
Здр днес започна да гръми. (точка)
Телевизора работеше.
Не е угасвал тока.
Изведнъж картината започна да мига.
Показва_се логото
и от канала, който бях пуснала.

А според мен структурирай си обясненията, че ей на Чефо се е омотал в гръменето :lol:
И предполагам, че не са изгорели пикселите. И ако логото, което се показва е на LG, то вероятно се е повредило захранването.
kozl - майстор
нед юли 26, 2020 8:26 amMIRO_073 написа:
Тв-то е за сервиз.
Велико заключение =D>
Посочете сервиз, щото и моята "баница" е за сервиз, ама и в трите оторизирани в София не се справиха с проблема.
И да иначе си е за сервиз, ама дека го тоя сервиз :?
А примери за сервизи поне съм натрупал :wink:
MIRO_073 - майстор
нед юли 26, 2020 8:42 amkozl написа:
Тв-то е за сервиз.
Велико заключение =D>
Посочете сервиз, щото и моята "баница" е за сервиз, ама и в трите оторизирани в София не се справиха с проблема.
Иииии.... Ко.... Помогни на жената козльо... Темата не е за твоя опит със сервизите. Нещо лично ли имаш? За един преАтел питам както се казва.
нед юли 26, 2020 1:36 amChefo77 написа:
Щом мислите, че пикселите гърмят като горят, го закарайте в сервиз. Дори и да Ви дадат правилен отговор за проблема, няма да се справите с решаването му сама.
Благодаря
kozl - майстор
нед юли 26, 2020 8:59 amMIRO_073 написа:
Тв-то е за сервиз.
Велико заключение =D>
Иииии.... Ко.... Помогни на жената козльо... Темата не е за твоя опит със сервизите. Нещо лично ли имаш? За един преАтел питам както се казва.
Не моем, също както и на шефа не можех. Ей на пита ме моем ли го метна с баницата в сервиз. Мерих на диагонал се събира, ма като мана втория ред седалки. Докато да ги мана и шефо фанал един с бус и аре по сервизите. На три места го карал и всите отказали, че немало дека да му гу турат за проба :roll:
И защо темата да не е за моя опит :?
За сервиз секи мое да ръси съвети, въпросо е кво мое сервиза :?
zz_stefanov - майстор
Тв-то е за сервиз.
Велико заключение =D>
Бяха времена когато сервиза ти се представяше на крака у форума. А сега питаш и няма. :)

Тема "LG" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: