• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.

Бихте ли си купили български бойлер?

Анкетата завърши на вт яну 19, 2021 6:37 pm

76%
Да, безусловно
37
18%
Да, но само висок клас или по поръчка
9
Няма гласове
Едва ли, но ще си помисля
6%
Никога
3

Общо гласове: 49

LazarGanev - "Велик майстор"
чет яну 21, 2021 7:29 pmnelina_london написа:
Но инсталаторът натърти за този един цол,защото на Сънсистем били 3/4 ти и изобщо досега не бил видял друг 200 литров с такива изводи.Отворите в изолацията не били хубави,потъвали ...и сега трябвало удължения да прави.
Някой би казал, че е "на хранилка" в Сънсистем :-D
resistbody - майстор
чет яну 21, 2021 9:53 pmLazarGanev написа:
чет яну 21, 2021 7:29 pmnelina_london написа:
Но инсталаторът натърти за този един цол,защото на Сънсистем били 3/4 ти и изобщо досега не бил видял друг 200 литров с такива изводи.Отворите в изолацията не били хубави,потъвали ...и сега трябвало удължения да прави.
Някой би казал, че е "на хранилка" в Сънсистем :-D
На крив уй вълната му пречи... да навива фитингите и да мълчи, пари ще взима..
welder_enthusiast - напреднал
Аз съм за НИКОГА ама НИКОГА повече български бойлер.Имали сме от всички бг марки..Изкарат гаранцията и до там.В две къщи след 5 години задължително се сменят...Вярно 5 години са много време но...Взех преди 2 години Аристон и за сега проблеми нямам.Нагревател 1.8 квт и не грее изобщо бавно въпреки схващането.Не съм от хората дето за мен българското е номер едно и щом е българско значи е много добро.Синоним на качество. [-X [-X
nelina_london - специалист
пет яну 22, 2021 10:09 amresistbody написа:
чет яну 21, 2021 9:53 pmLazarGanev написа:
Някой би казал, че е "на хранилка" в Сънсистем :-D
На крив уй вълната му пречи... да навива фитингите и да мълчи, пари ще взима..
Да,да ..да не е вчерашен :) Току виж с мрънкане увеличи сумата...голяма мъка е това Теси :-D
iliya_i - майстор
пет яну 22, 2021 9:14 pmwelder_enthusiast написа:
Аз съм за НИКОГА ама НИКОГА повече български бойлер.Имали сме от всички бг марки..Изкарат гаранцията и до там.В две къщи след 5 години задължително се сменят...Вярно 5 години са много време но...Взех преди 2 години Аристон и за сега проблеми нямам.Нагревател 1.8 квт и не грее изобщо бавно въпреки схващането.Не съм от хората дето за мен българското е номер едно и щом е българско значи е много добро.Синоним на качество. [-X [-X
Е изчакай още 3 години, да му изтече и на тоя гаранцията, пък тогава се хвали. После да не забравиш да напишеш пак тук, че си си купил същият боклук, ама за 2 пъти повече пари.
То Италианското желязо е символ на супер качество!
hidrazin - майстор
Най-вярното е точно след 4:20 минути. И аз не моа да го кажа по-точно и ясно...
В общи линии - никога български таш...аци. Тва преди 5 години...



Минават още 5 години и ... нищо. Същите таш...аци - тесита, месита, дипломатчета, елдомчета ...
Няма как да си причиня такова нещастие. Че и да платя за български боклук. :lol:
:partyman:
LazarGanev - "Велик майстор"
Тоя го обсъждахме, ама нищо. Клошар с "джакузи", нещо като "Луд с картечница". Къде му е джакузито - зад ламаринената ограда, преполагам? Пълни го със 120л вода от боядисаните в черно балони - когат има, тогас ш'са плисками в джакузиту :-D . Истински клошар, без работа. Ще си купи "щиебел елтрон", ама друг път. То и аз преди няколко години занесох един 40 год Елпром на вторични и чичката ми вика 20 кила, без да го тегли, щото малкия кантар беше зает. Заядох се - ще го теглим. Ами слагай го вика на големия кантар (дето теглят тировете). Бе викам ти луд ли си, дай да освободим малкия! Не, на големия. Сложихме го (сам не мога) и хоп - 100 кила, оня се ококори :shock: . Но днес производството е друго - всичко се прави колкото да издържи гаранцията, независимо от марката. Тъй че тоя клошар дори и да си купи "щиебел елтрон" (а дано, ама надали), пак ще е за 5-6 години, независимо от четворната цена, макар да е без терморегулатор!. Ма кат се пробие пак ще го завари и вече ще има вода да изплакне мадете като излезе от "джакузито" :-D.
Chefo77 - майстор
пет яну 22, 2021 10:22 pmiliya_i написа:
пет яну 22, 2021 9:14 pmwelder_enthusiast написа:
Аз съм за НИКОГА ама НИКОГА повече български бойлер.Имали сме от всички бг марки..Изкарат гаранцията и до там.В две къщи след 5 години задължително се сменят...Вярно 5 години са много време но...Взех преди 2 години Аристон и за сега проблеми нямам.Нагревател 1.8 квт и не грее изобщо бавно въпреки схващането.Не съм от хората дето за мен българското е номер едно и щом е българско значи е много добро.Синоним на качество. [-X [-X
Е изчакай още 3 години, да му изтече и на тоя гаранцията, пък тогава се хвали. После да не забравиш да напишеш пак тук, че си си купил същият боклук, ама за 2 пъти повече пари.
То Италианското желязо е символ на супер качество!
Какво италианско, това е сделано в Раша...
Да попита тези, които стояха по месец без топла вода, защото сервизът им беше само с куриер... сваляш, пращаш, чакаш...
kozl - майстор
съб яну 23, 2021 12:53 amhidrazin написа:
Е и кво излазя. Тия дипломати са уцелили "качествената технология". Е нещо с нагревателя не се е получило, но това да направиш нещо дето ще си изкара точно гаранцията и след това да не стаа и за поправка, те тва си е качество.
Явно качеството требе да се оценява и от гледната точка на производителя.
Пък и ако водата в района трупа много налепи, дали нема да е по-удачно да се ползват бойлери с 3 год. гаранция :?
welder_enthusiast - напреднал
съб яну 23, 2021 2:33 amChefo77 написа:
пет яну 22, 2021 10:22 pmiliya_i написа:
пет яну 22, 2021 9:14 pmwelder_enthusiast написа:
Аз съм за НИКОГА ама НИКОГА повече български бойлер.Имали сме от всички бг марки..Изкарат гаранцията и до там.В две къщи след 5 години задължително се сменят...Вярно 5 години са много време но...Взех преди 2 години Аристон и за сега проблеми нямам.Нагревател 1.8 квт и не грее изобщо бавно въпреки схващането.Не съм от хората дето за мен българското е номер едно и щом е българско значи е много добро.Синоним на качество. [-X [-X
Е изчакай още 3 години, да му изтече и на тоя гаранцията, пък тогава се хвали. После да не забравиш да напишеш пак тук, че си си купил същият боклук, ама за 2 пъти повече пари.
То Италианското желязо е символ на супер качество!
Какво италианско, това е сделано в Раша...
Да попита тези, които стояха по месец без топла вода, защото сервизът им беше само с куриер... сваляш, пращаш, чакаш...
Всъщност парите бяха почети същите ;) ще пиша няма проблем.След 4 опита с бг техниките изобщо не бих нарекъл Аристона боклук...Точно обратното...Всеки хвали българските боклуци дето за ... нестават.Даже и щепсел вече български не взимам.Да тоя е правен в Русия и все пак бих заложил на руското пред българските боклуци.Да то пък технополис/маркет не изпращат и изобщо НЕ чакаш..Всеки има право на избор все пак.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

Тема "Бихте ли си купили български бойлер?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: