• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.

Бихте ли си купили български бойлер?

Анкетата завърши на вт яну 19, 2021 6:37 pm

76%
Да, безусловно
37
18%
Да, но само висок клас или по поръчка
9
Няма гласове
Едва ли, но ще си помисля
6%
Никога
3

Общо гласове: 49

ky-kyy - майстор
Извинявам се, щото има лека вероятност, да засегна някой, ама като чуя някой калъф да се изрепчи -"Подкрепете българското" и ми иде да псувам грозно. Кое да подкрепям? И защо да подкрепям с моите пари, които съм изкарал с труд и пот, някой който ме мисли за скот и ме зарибява с лозунги? Да се научат да произвеждат качествени стоки, да се научат да познават парите, а не да ме карат да плащам петорна цена, па тогава да претендират.
Ебем ви и патриотизма, честно :)
шоп - майстор
вт мар 30, 2021 3:48 pmfeikot написа:
серпентината е празна и протече по Коледа,без да обяснявам,че най-вероятно причината е в мен,че не използвам серпентината
Каква е логиката?
Нима въздуха е агресивен и за няколко години "изяжда" метала?
iliya_i - майстор
вт мар 30, 2021 5:53 pmky-kyy написа:
Ебем ви и патриотизма, честно :)
Е дотук никой не е показал небългарски бойлер, дето е изкарал повече от колкото струва.
Но явно опитите продължават. Чакаме да се похвалиш, че и ние да си вземем такъв чудодеен бойлер. :partyman:
hidrazin - майстор
вт мар 30, 2021 9:59 pmiliya_i написа:
Е дотук никой не е показал небългарски бойлер, дето е изкарал повече от колкото струва.
Ма показват български дет за никакъв чеп не стват.
Тези "небългарските" не ги показват щото ... си работят. Безпроблемно и дълги години.
Просто работят, забравяш че ги имаш и през ум не ти минава да ги хвалиш.
Елементарно...
:partyman:
feikot - специалист
вт мар 30, 2021 5:53 pmky-kyy написа:
някой калъф
Дано не визираш мен,че тогава е грозно :) Анкетата е за да се даде отгвор нали,не да се пише кой какъв е. А патриотизма не е за простолюдието
iliya_i - майстор
ср мар 31, 2021 12:08 amhidrazin написа:
Тези "небългарските" не ги показват щото ... си работят. Безпроблемно и дълги години.
Просто работят, забравяш че ги имаш и през ум не ти минава да ги хвалиш.
Елементарно...
:partyman:
Да бе, аз точно за такъв питам - "небългарски" на цена под 500 лева, дето доказано да е работил поне 20 години.

Под доказано, нямам предвид предсказано на боб за бойлер купен миналото лято.
Svetoslavoff1 - майстор
ср мар 31, 2021 6:38 pmiliya_i написа:
ср мар 31, 2021 12:08 amhidrazin написа:
Тези "небългарските" не ги показват щото ... си работят. Безпроблемно и дълги години.
Просто работят, забравяш че ги имаш и през ум не ти минава да ги хвалиш.
Елементарно...
:partyman:
Да бе, аз точно за такъв питам - "небългарски" на цена под 500 лева, дето доказано да е работил поне 20 години.

Под доказано, нямам предвид предсказано на боб за бойлер купен миналото лято.
При мен 80l на "Gorenje" монтиран 2000 или 2001г. и никакъв проблем до сега. Което не значи, че препоръчвам марката, знам ли сега какво им е качеството. По спомен беше по-скъп от нашенските, но не много, че тогава правихме основен ремонт и не се простирахме нашироко. А, понеже го купихме в комплект с комб хладилник/фризер и имаше някаква отстъпка.
zz_stefanov - майстор
ср мар 31, 2021 12:08 amhidrazin написа:
вт мар 30, 2021 9:59 pmiliya_i написа:
Е дотук никой не е показал небългарски бойлер, дето е изкарал повече от колкото струва.
Ма показват български дет за никакъв чеп не стват.
Тези "небългарските" не ги показват щото ... си работят. Безпроблемно и дълги години.
Просто работят, забравяш че ги имаш и през ум не ти минава да ги хвалиш.
Елементарно...
:partyman:
Не е вярно
Небългарските са сигурно 1% от продадените в България. Та какво има да ги коментираме, и как да чакаш някой да се обади за дефекти при този пазарен дял.
Иначе, който ги има се сблъсква със същите проблеми като с нашите. Да не мислиш, че са ги направили да държат повече от 10 години. Няма балами.
radius - майстор
Светославов, защо ме стряскаш, реших, че съм писал нещо, пък не помня. :) Апартамента го купих точно с 80л Горене около 2000-2002 слаган. Сигурно е от същата промоция :wink:
iliya_i - майстор
ср мар 31, 2021 8:34 pmSvetoslavoff1 написа:
ср мар 31, 2021 6:38 pmiliya_i написа:
ср мар 31, 2021 12:08 amhidrazin написа:
Тези "небългарските" не ги показват щото ... си работят. Безпроблемно и дълги години.
Просто работят, забравяш че ги имаш и през ум не ти минава да ги хвалиш.
Елементарно...
:partyman:
Да бе, аз точно за такъв питам - "небългарски" на цена под 500 лева, дето доказано да е работил поне 20 години.

Под доказано, нямам предвид предсказано на боб за бойлер купен миналото лято.
При мен 80l на "Gorenje" монтиран 2000 или 2001г. и никакъв проблем до сега. Което не значи, че препоръчвам марката, знам ли сега какво им е качеството. По спомен беше по-скъп от нашенските, но не много, че тогава правихме основен ремонт и не се простирахме нашироко. А, понеже го купихме в комплект с комб хладилник/фризер и имаше някаква отстъпка.
Благодаря! Моя Елдом 2001 г. се спомина 2017. Сега пак съм такъв, ама за следващия ще се замисля над твоето предложение. Най-после някой да се престраши да каже марка. :partyman:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Бихте ли си купили български бойлер?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: