• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
kozl - майстор
пон яну 11, 2021 10:04 amnikolov333 написа:
До колкото разбрах от прочетеното в темата, без да съм се замислял, ако е с обикновени крушки в паралел, ще светне като ти спре тока, независимо дали е включена от ключа или и аз не съм разбрал :? .. :)
То проблема нема ли да е, че ще светне като загасиш осветлението от ключа :?
ESPACE - майстор
пон яну 11, 2021 10:14 amkozl написа:
То проблема нема ли да е, че ще светне като загасиш осветлението от ключа :?
Няма да светне, защото няма да изгасне :)
nikolov333 - майстор
Начи и тва, ако го измислят китайците и ще си стане баш аварийна, като за zz_stefanov.. :-D :lol: :lol: :partyman:
kozl - майстор
пон яну 11, 2021 10:16 amESPACE написа:
пон яну 11, 2021 10:14 amkozl написа:
То проблема нема ли да е, че ще светне като загасиш осветлението от ключа :?
Няма да светне, защото няма да изгасне :)
Не съм сигурен в тва, но е възможно. То и на телевизора екрана гасне м-у кадрите, но чиляшкото око не го фата :roll:
ky-kyy - майстор
Пропуснах да кажа, че не трябва да се димира. То си го пише на опаковката, ама ние обикновено първо му еб@ваме мамата, после питаме по всички форуми, включително бгмамата и в този на Иван Звездев и чак накрая, когато всичко е безнадежно, вземем че прочетем инструкцията.... :lol:
ky-kyy - майстор
А относно ключовете с ламбички, спаралелването и други подобни - Е, няма как да стане *уя до края и душата в рая.... :lol:
Hoвoceлckи - майстор
Ако не греша беше казано да няма в паралел ЛНЖ.
Ще помоля пак Ку-ку за експеримент: две в парел самоактивират ли се? По-скоро май - да, но все пак?
hidrazin - майстор
Първата такава китайска ламБа днес пристигна.
Същия корпус като на клипа от предната страница - с големи дупки и ще се пълни с мухи... :-D
Но поне платката с диодите е алуминиева а не от текстолит като в клипа.
Работи както е описано. Не щя да се активира със сухи пръсти но с леко наплюнчване всичко е О.К.
Китаеца не праща от онези капачки които да и завинтиш и да я разкарваш кат фенерче. Не е и необходима.
Поръчах 12-ватова но очаквано ватовете са китайски. В мрежов режим около 3W а в авариен около ват.
Мое да ги измеря ако не ме домързи.
Но за толкова пари, толкова а и в авариен режим е напълно достатъчно.
:partyman:
P.S. Ако си поръчате от китайците и пристигне, не бързайте веднага да я набарате по цокъла за да проверите дали ще светне. :lol:
Оказа се китайския кондензатор е съхранил заряд близо месец и половина.
Усещането не е приятно и може да метнете чисто новата ламБата по дувара...
MamaMy - майстор
Аз моите си ги купих от тук и си работят със сухи пръсти. Светят доволно и нямат дупки отзад. Тежат доста, но най-вероятно е от батерията. :wink:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Аварийно осветление през ключ." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: