• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Andri01 - майстор
Първо с "валута" си купуваш генератор / по големичък/ и после почваш копането. Пода на мазето ако е бетон,ще ти трябва и къртач,направо с лопатата няма да стане. :?
krasi92 - майстор
Ако е мазе на блок само и единственно от апартамента ти кабел за контакт.
iliya_i - майстор
Тарикат!
Кабелът си го пусни през твоя електромер да минава. Не през общият на входа.
naB4o - специалист
На един такъв копач му разкопаха задника. До някой сруг месец катонте хванат си приготви вазелинче.
krasi92 - майстор
То тая валута много скъпа но ако си плащаш тока колкото за една духалка си бил на загуба. Баси и системата.
kozl - майстор
чет яну 28, 2021 7:42 pmdeo123 написа:
Здравейте, моля за съвет как да пусна контакт в мазе което има само тънък кабел за крушка.
Трябва ми контакт който да става за поне 3 киловата за машини за копаене на криптовалути.
Със сигруност кабелът на крушката няма да издържи а пък не съм сигрурен от къде да си дръпна ток.
Предлагайте варянти.

Поздрави
Имаш ли жилище или гараж, прикачени в електромерното табло там де е захранено мазето. Ако не пускай проучване в ЕРП-то за партида.
После редно е да се реши въпроса на ОС на ЕС, щото кабела ще мине през ОЧ. От твой електромер с партида, по която ти плащаш се прекарва кабел, вероятно по тавана на сутерена до мазето. Може през табло, може и директно в контакта. И те така.
Има и други начини, но на мен ми не допадат.
sts - специалист
Питането Ви трябваше да започне с това как ще ползвате електроенергия за машините
за копаене на криптовалути като нормален гражданин или по втория начин.
Ако ще се използва продължително време този контакт или контакти е необходимо
да решите дали Ви трябва малко табло в мазата което да се захранва от Вашият АП.
Относно избора на кабел и полагането му има много написано във форума.
burkov - специалист
Така като слушам, ще трябва и мощност за климатик.
Освен ако нямаш голям прозорец, тоя риг ще почине на малко и затворено място.
Здравейте, моля за съвет как да пусна контакт в мазе което има само тънък кабел за крушка.
Трябва ми контакт който да става за поне 3 киловата за машини за копаене на криптовалути.
Със сигруност кабелът на крушката няма да издържи а пък не съм сигрурен от къде да си дръпна ток.
Предлагайте варянти.

Поздрави
vlax - майстор
Пак ли бре.
Гледам имаш напредък,този път само една тема.
  • 1
  • 2

Тема "Контакакт за над 2KW в мазе" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: