Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
nikolov333 - майстор
Дискусията е изключително инересна, но едва ли може да се направят правилни изводи без тестово обурудване.
iliya_i - майстор
ср апр 21, 2021 10:00 pmnikolov333 написа:
Дискусията е изключително инересна.....
Абе вие у вас колко често правите късо, та се мъчите с такива тежки кахъри :?
То при късо и витловите предпазители вършат работа, ама са малко по-бавни от крива С.
Но като за един път на 5 - 10 години се преживява и да изключи главния АП при електромера.
nikolov333 - майстор
В ежедневието късото не е често срещано, но по време на ремонт и строителство Е. :-D
iliya_i - майстор
ср апр 21, 2021 10:35 pmnikolov333 написа:
В ежедневието късото не е често срещано, но по време на ремонт и строителство Е. :-D
Е ти не си бараш инсталацията всеки ден. Първоначалните 2 - 3 грешки се преживяват.
kozl - майстор
чет апр 22, 2021 8:25 amiliya_i написа:
Е ти не си бараш инсталацията всеки ден. Първоначалните 2 - 3 грешки се преживяват.
Ма мен ме търсат за ключове от ГЕТ всеки ден по неколко пъти :lachtot:
Ей тука са изхфърлих хиперболично де :igitt:
iliya_i - майстор
чет апр 22, 2021 8:32 amkozl написа:
чет апр 22, 2021 8:25 amiliya_i написа:
Ма мен ме търсат за ключове от ГЕТ всеки ден по неколко пъти :lachtot:
Ей тука са изхфърлих хиперболично де :igitt:
Б.х ти маниаците сте се събрали във вашия блок. Аз последно не помня, кога се е случило късо в къщи. А да - при монтаж на климатик преди 7-8 години инсталатора му уцели с перворатора захранващия кабел :-D . Ама това си беше инцидент.

Тема "автоматични прекъсвачи/предпазители" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: