Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
kuger - майстор
Правите се на умни! Що не пишете, че няма стиковане м/у помпа и пресостат и да се приключи с проблема?
iliya_i - майстор
ср юни 09, 2021 12:25 pmkuger написа:
Правите се на умни! Що не пишете, че няма стиковане м/у помпа и пресостат и да се приключи с проблема?
Щото толкова си знаят. Нищо конкретно по темата, ама заяждане до бога. Явно това им е природата.
ESPACE - майстор
ср юни 09, 2021 12:25 pmkuger написа:
Правите се на умни! Що не пишете, че няма стиковане м/у помпа и пресостат и да се приключи с проблема?
То това стана ясно още на първа страница. И затова тия пресостати са за хидрофорни помпи, а не за евтини поливачки.
Христо Атанасов - помощник
ср юни 09, 2021 2:02 pmESPACE написа:
ср юни 09, 2021 12:25 pmkuger написа:
Правите се на умни! Що не пишете, че няма стиковане м/у помпа и пресостат и да се приключи с проблема?
То това стана ясно още на първа страница. И затова тия пресостати са за хидрофорни помпи, а не за евтини поливачки.
Такава имам, такава съм сложил. Помолих най-очтиво за помощ и съвет, а не за евтини квалификации. Но... трябва да има и такива като теб, зад да се псува по форумите.
Antonii - майстор
ср юни 09, 2021 12:25 pmkuger написа:
Правите се на умни! Що не пишете, че няма стиковане м/у помпа и пресостат и да се приключи с проблема?
Е това стана ясно, доколкото виждам и на питащия също му се изясни, щом я смени с видата.
Явно само на някои други не им се е изяснило още.
krasi92 - майстор
Съвсем близо сме до разплитане на случая по снимки на помпата и пресостата и техните табелки.
Христо Атанасов - помощник
ср юни 09, 2021 5:00 pmkrasi92 написа:
Съвсем близо сме до разплитане на случая по снимки на помпата и пресостата и техните табелки.
Утре ще кача снимки, понеже нямам физическа възможност по-рано. Хем ще рестартирам темата :-D
Последна промяна от Христо Атанасов на ср юни 09, 2021 5:23 pm, променено общо 1 път.
Христо Атанасов - помощник
ср юни 09, 2021 5:00 pmkrasi92 написа:
Съвсем близо сме до разплитане на случая по снимки на помпата и пресостата и техните табелки.
Утре ще кача снимки, понеже нямам физическа възможност по-рано. Хем ще рестартирам темата :-D
ESPACE - майстор
ср юни 09, 2021 2:51 pmХристо Атанасов написа:
ср юни 09, 2021 2:02 pmESPACE написа:
ср юни 09, 2021 12:25 pmkuger написа:
Правите се на умни! Що не пишете, че няма стиковане м/у помпа и пресостат и да се приключи с проблема?
То това стана ясно още на първа страница. И затова тия пресостати са за хидрофорни помпи, а не за евтини поливачки.
Такава имам, такава съм сложил. Помолих най-очтиво за помощ и съвет, а не за евтини квалификации. Но... трябва да има и такива като теб, зад да се псува по форумите.
За какво да се псува бе мен? Кое е евтина квалификация? Що сте такива тънкообидни на истината? И въобще кой говори с теб, коментираме си тука с kuger-а? Аре бегай сменяй помпата, по малко писане, повече действие трябва.
Христо Атанасов - помощник
ср юни 09, 2021 6:16 pmESPACE написа:
ср юни 09, 2021 2:51 pmХристо Атанасов написа:
ср юни 09, 2021 2:02 pmESPACE написа:

То това стана ясно още на първа страница. И затова тия пресостати са за хидрофорни помпи, а не за евтини поливачки.
Такава имам, такава съм сложил. Помолих най-очтиво за помощ и съвет, а не за евтини квалификации. Но... трябва да има и такива като теб, зад да се псува по форумите.
За какво да се псува бе мен? Кое е евтина квалификация? Що сте такива тънкообидни на истината? И въобще кой говори с теб, коментираме си тука с kuger-а? Аре бегай сменяй помпата, по малко писане, повече действие трябва.
Погледни коментари си под темата ми, и си задай въпроса- с кого, какво си коментирал!?

Тема "Електронен пресостат" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: