Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте! Нужен ми е съвет има ли начин да се докара ток до огледало при вече завършена баня. Питах жената, когато беше изкъртена цялата баня дали иска да се заложи кабел за огледало и каза , че не иска, но уви като всички жени вече искала. Моля за идея какъв е варианта това да се направи без да се къртят плочки.... и без да стане цигания разбира се

Уточнение стената, на която трябва да бъде огледалото е гранична със съседите и не е вариант да се пробие и от там да се вземе ток. Тавана е окачен гипс картон и между него и плочата има кабели за осветлението....

И примерно няма ли варянт това огледало да се захрани с батерия... тъп въпрос но не разбирам много от тоци
iliya_i - майстор
Вариант ли е ПВЦ кабелен канал от тавана до огледалото?
Разстояние от тавана. цвят плочки, разстояние от ъгъл?
ky-kyy - майстор
Той човека, си каза, че не иска цигания.....
iliya_i - майстор
нед юли 18, 2021 12:50 pmky-kyy написа:
Той човека, си каза, че не иска цигания.....
Тя циганията вече станала!
ky-kyy - майстор
нед юли 18, 2021 1:04 pmiliya_i написа:

Тя циганията вече станала!
Тъй, де :lol:

Тия светещите огледала, са си удобство, кога се бръснеш. Жените,би трябвало да нямат думата там. Ама при така стеклите се обстоятелства, или се налага да се кърти ред плочки, или да се направи компромис с естетиката. И най-вече първия ми съвет, да разкара жена си и да си намери друга. В тия времена, жени да търсиш :)
А тези огледала на 220 v ли се захранват само
zz_stefanov - майстор
С антигронови скоби и черно СВТ.
Така ще е най арт и повече няма да отказва да те слуша :-D
Смяната на жената не е опция, знаеш ли каква ще е следващата.
krasi92 - майстор
Вариант едно е нов ремонт на банята. Вариант две лед огледалото залепено на тавана при осветлението дето ще вземеш ток. Всички жени не знаят какво искат но го искат веднага. Твои проблем е че не си познаваш жената.
preslav - майстор
Зависи от ширината на фугата - рязане, полагане на кабел, фугиране.

Тема "Въпрос относно лед огледало" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: