• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
nautilus33 - майстор
Здравейте,
трябва да взема контакти и ключове за цяла къща, и се чудя разликата между тези две марки/модела съществена ли е и заслужава ли си цената на Шнайдер, или разликата в качеството е минимална? Питам, понеже в момента тези на панасоник са на промоция и за това.
valentino76bs - майстор
На мен лично ми харесват! Вико-също.
Вземи един и пробвай да видиш.
Легранда от ниската серия е трагедия.
nautilus33 - майстор
Ами Шнайдера уж са добри като качество, но точно дизайна на асфора нещо не ми допада. Панасоника на живо не съм ги виждал.
valentino76bs - майстор
пон окт 04, 2021 5:56 pmnautilus33 написа:
Ами Шнайдера уж са добри като качество, но точно дизайна на асфора нещо не ми допада. Панасоника на живо не съм ги виждал.
Е как да ти допада като е като дачия логан
Униката определено е добре.
В нас в едната стая сумалъкати контакти натрясках(половината излишни сега) понеже незнам кое къде ще е за в бъдеще и около 300 лева дадох на старите цени за униката.Повече такава грешка не прая.
В другите стаи съм с гюнсан .За парите са прилично добре.
krasi92 - майстор
Е като не ти допада защо го гледаш.Карето на панасоника е подобно на дизаин.На асфората често и се случва да превърти клема при стягане с електрическа отвера.На панасоника не ми се е случвало.На панасоник/вико/ кармена го слагам навсякиде ако аз избирам нещата.На шмаизер двоиния уника е много добър като здравина и визия ноо пък цената му отговаря на качеството.От двата бих сложил карето.
nautilus33 - майстор
Серийните ключове нали са за да се пускат отделни лампи с двата бутона? Примерно с левия една двойка лампи в стаята, а с десния другите две? И каква е разликата между девиатора с един бутон и този с два?
radius - майстор
За бялата Асфора мога от опит да кажа, че наистина има ув-защита. Все така си е бяла след не знамколкогодини , но поне 6-7, за разлика от датчиците на Парадокс, или контролера на Мицубишито.
Дизайна е доста ръбат и задържа прах отгоре, но мен си ме кефи.
brum - майстор
пон окт 04, 2021 5:47 pmvalentino76bs написа:
Легранда от ниската серия е трагедия.
Коя е ниската серия и защо е трагедия?
iliya_i - майстор
пон окт 04, 2021 8:32 pmnautilus33 написа:
И каква е разликата между девиатора с един бутон и този с два?
Тези с двата бутона са два девиаторни ключа в обща конзола. Да си цъкаш с тях две различни лампи, всяка от които се управлява от друго място, било с два обикновени девиаторни ключа, било с един двоен.
nautilus33 - майстор
Ясно, а серийните са както казах, нали?
  • 1
  • 2

Тема "Schneider Asfora или Panasonic KARRE PLUS" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: