• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
astor334 - специалист
Ако извикам майстор г/д колко ще ми излезне и ако има някой който познава познава и се занимава с това бихте ли дали някакви кординати . Благодаря предварително .
valentino76bs - майстор
ср ное 24, 2021 8:08 amastor334 написа:
Ако извикам майстор г/д колко ще ми излезне и ако има някой който познава познава и се занимава с това бихте ли дали някакви кординати . Благодаря предварително .
От ваксината ще е...... :shock:
50лв. само за добър ден , +0,45 лв на км. транспортни
Офертата важи до 31,12.
шоп - майстор
вт ное 23, 2021 10:20 pmastor334 написа:
Хрумна ми не може ли ключа където е за крушката да се сложи контакт там . Да се махне ключа за лампата и да се сложи контакт?
Ако имаше нужда от контакти на тавана щяха да са монтирани. Необходимо е една крушка за осветление и това е.
Контакта предразполага кражба на ток.

Скоро един го закъса като го изловиха, че копал крипто в мазето с общ ток.

Не че от фасунга не може да се краде.
muhala - майстор
Ако тавана ти се пада над апартамента си пусни ток от апартамента.
krasi92 - майстор
ср ное 24, 2021 8:37 amшоп написа:
вт ное 23, 2021 10:20 pmastor334 написа:
Хрумна ми не може ли ключа където е за крушката да се сложи контакт там . Да се махне ключа за лампата и да се сложи контакт?
Ако имаше нужда от контакти на тавана щяха да са монтирани. Необходимо е една крушка за осветление и това е.
Контакта предразполага кражба на ток.

Скоро един го закъса като го изловиха, че копал крипто в мазето с общ ток.

Не че от фасунга не може да се краде.
То и асторчо май ги мисли такива някакви
astor334 - специалист
Пичове , гледам горе фасунгата не е мръднала както и ключа само над фасунгата стърчи бял дебел кабел леко . Но като видях и другите тавански стаи и на другите стърчи . Отново прегледах някъде за кабели да има , но грам кабел не се показва . Иначе апартамента се намира от другата страна където е помещението . Завъртях една крушка хубаво пускам ток не свети . Завъртях на съседския таван , където комшията ме покани - светна . Съвсем същата фасунга и съвсем същия ключ . Погледнах фасунгата горе да няма счупено йок . Видях ключа за лампата той като нов както и на съседския таван . Тавана се ползва главно за багаж и ненужни вещи не смятам да се заседявам , или да копая крипто валута . Четих че се пускал от главното табло да не би там или от моя бушон нещо .
Забравих да кажа ,че има някакви тръби тънки железни с кранче на тавана ,ако това има значение .
Предлагам който е от Пловдив ако има време да дойде ще му платя бенца , да погледне какво е положението и да каже как , колко , защо и т.н . Ако има желаещи да пишат .
astor334 - специалист
Сериозно толкова ли няма хора да дойде да удари едно рамо да не ме пишат в новините :|
fbr - майстор
И не погледна ли с фазомера, дали не свети някъде по клемите на ключа и фасунгата.
ky-kyy - майстор
ср ное 24, 2021 3:48 pmastor334 написа:
......да не ме пишат в новините :|
По кои новини, да пущам телевизора :popcorn:
astor334 - специалист
Пичове не е смешно , ако ме удари тока по новините ще ме дават . Казвам го саркастично , защото с моите познания процента е голям .

По фасунгата горе къде намират клемите двете медни телчета вътре ли?! Ако е там ще проверя . . Иначе самото тяло където се слага крушката не е висящо с кабел е закрепено за стената .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

Тема "Ток за таванско помещение - пускане ." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: