• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
astor334 - специалист
Пичове още една тема обаче в гаража няма ток . Айде сега да ви е честито . 😅😅
zz_stefanov - майстор
Аз също съм зазИмил дворната чешма. Приготвил съм и зимнина: зелце, печен пипер, домат, праз. И дръвца съм натрупал. :lol:
astor334 - специалист
съб дек 04, 2021 2:54 pmzz_stefanov написа:
Аз също съм зазИмил дворната чешма. Приготвил съм и зимнина: зелце, печен пипер, домат, праз. И дръвца съм натрупал. :lol:
Отговаряй за гаража аз съм бита карта вече г/д научих . Сега да ви видим за гаража че и там човека няма ток .
hidrazin - майстор
То и двамцата сте бита карта.
Така или иначе ще научите за маймуните и триците но по трудния начин.
:partyman:
astor334 - специалист
съб дек 04, 2021 3:47 pmhidrazin написа:
То и двамцата сте бита карта.
Така или иначе ще научите за маймуните и триците но по трудния начин.
:partyman:
Тука всеки обижда не виждам защо . Само да кажа че сме като една гора тук и пълно с дървета , но аз не съм от дърветата .
MamaMy - майстор
съб дек 04, 2021 2:46 pmastor334 написа:
Пичове още една тема обаче в гаража няма ток . Айде сега да ви е честито . 😅😅
АЗ нямам ток в хамбара. Това означава ли, че веднага трябва да пусна тема и някой длъжен ли е да ми отговори? Защо всеки чака някой друг
zz_stefanov - майстор
МамаМу, имаш ли дупки? :)
astor334 - специалист
съб дек 04, 2021 8:21 pmMamaMy написа:
съб дек 04, 2021 2:46 pmastor334 написа:
Пичове още една тема обаче в гаража няма ток . Айде сега да ви е честито . 😅😅
АЗ нямам ток в хамбара. Това означава ли, че веднага трябва да пусна тема и някой длъжен ли е да ми отговори? Защо всеки чака някой друг
Щото тук се смяха и се подиграваха че съм неграмотен . И чак ми се карат защо не съм ползвал правилните темини

Стефанов стига с тия дупки ща прибера в клиниката
infomar
"astor334" -кажи какво образование имаш, Моля.

Темата ми е интересна с това да видя какво е нивото на образованието след лошият социализъм
Не мога да си представя по ОНОВА време някой да не може сам да си постави контактен ключ, да не разпознава розетката за тока, да си няма елементарни представи какво прави тока и т.н.т.
Случаят е огледало на действителността, каква младеж расте и идва да ни смени.
Имах подобен случай с младеж живеещ под наем, и викаше наемодателя, да му смени буксата на телевизора....
Тази младеж ли ще "оправи" след 20-30 години страната ни и ще я изведе до нови висоти?

"astor334 " не се засягай, нищо лично. Ти си плод на образователната система и също носиш малко вина, но основната вина е нейна. Предполагам, че жилището е закупено от "мама и тати", защото едва ли сам можеш да си позволиш подобна инвестиция.
Когато "МАМА И ТАТИ" починат, тогава кой ще купува на младите...?
БОГ да пази България.
Дано не съм прав.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Тема "Ток за таванско помещение - пускане ." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: