• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
MamaMy - майстор
Няма дупки. Няма и кабели :-D
astor334 - специалист
съб дек 04, 2021 9:10 pminfomar написа:
"astor334" -кажи какво образование имаш, Моля.

Темата ми е интересна с това да видя какво е нивото на образованието след лошият социализъм
Не мога да си представя по ОНОВА време някой да не може сам да си постави контактен ключ, да не разпознава розетката за тока, да си няма елементарни представи какво прави тока и т.н.т.
Случаят е огледало на действителността, каква младеж расте и идва да ни смени.
Имах подобен случай с младеж живеещ под наем, и викаше наемодателя, да му смени буксата на телевизора....
Тази младеж ли ще "оправи" след 20-30 години страната ни и ще я изведе до нови висоти?

"astor334 " не се засягай, нищо лично. Ти си плод на образователната система и също носиш малко вина, но основната вина е нейна. Предполагам, че жилището е закупено от "мама и тати", защото едва ли сам можеш да си позволиш подобна инвестиция.
Когато "МАМА И ТАТИ" починат, тогава кой ще купува на младите...?
БОГ да пази България.
Дано не съм прав.
На теб винаги ще дам отговор като на трезво мислещ човек . Образованието ми е средно специално . Ест че се бъзиках за клиниката. Работя на хужава работа с доста хора около мен . Аз не съм от онова време , което спомена . Точно си предположил . Познанията ми по електричество както се вижда никакви . Имам минимални как , но не всеки се е родил научен . Затова влезнах във форума едно да свърша работа , друго да науча минимални познания по електричество . Ти и инфомар дадохте максимално добри отговори и пояснителни . Другите се смяха , иронизираха и т.н , но нека хвърли пръв камъка тоя който е безгрешен е казал един свят Човек . За апартамента почти всеки наследява нещо от мама , тати или баба дядо , което е нормално . За младежта без коментар само ще дам примера с катастрофата на Милен Цветков лека му пръст та такава е младежта днес и след 10, 20 години . Та това е ако искаш ме наричай неграмотен и си го знам . То нали знаеш като не може да плуваш не влизаш във водата или си признаваш . То не е срамно да си неграмотен по срамно е да си невъзпитан ,защото колкото и да си неграмотен може да научиш , но възпитанието когато пораднеш не може да научиш .

Ps: както споменах един е добър в едно друг в друго . Не съди книгата по кориците и . И не гледай повърхностно на нещата .
Hoвoceлckи - майстор
Изчетох разсъжденията ти.
Да те попитам: колко пъти препрочита темата си от начало? Аз го правя вече 5 пъти. Та за термините - професионалистите ти казват кое какво е. Ти като кьораво магаре продължаваш да си говориш за дупки тук и там ... И ми се караш, че ... не те интересува какво ти се казва. Не си знаел (сам казваш), ама не искаш и да знаеш?!
За съжаление точно възпитанието ви е занулено. Отдавна са спрели да възпитават в постоянство, мобилизация, концентрация, разсъждаване, отговорност ... Да, прав си - тези неща не се учат ... след средното образование.
MamaMy - майстор
съб дек 04, 2021 9:46 pmastor334 написа:
Ps: както споменах един е добър в едно друг в друго . Не съди книгата по кориците и . И не гледай повърхностно на нещата .
Ако мога да те успокоя astor-е 90% от хората не са добри в нищо и няма и да бъдат. Ще си останат винаги за цял живот посредствени мижитурки и въпреки цялото си напомпано самочувствие и самомнение ще си умрат без да са показали по-специални способности или талант. И това не е защото нямат, а защото ги мързи и им липсва инициативност. Това произлиза точно от скапаното образование което ви помпи със самочувствие.
hidrazin - майстор
Тук някакъв кап...ут се бъзика с вас а му се връзвате...
Цели 13 страници се надпреварвате да пишете в малоумната му тема.
Темата трябваше да приключи още на 5-та страница (максимум) - ЦЪК
Там дето не мое да различи бетон от конзолна кутия.
Ама пишете, оня ще ви е хили... :lol:
:partyman:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Тема "Ток за таванско помещение - пускане ." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: