Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
shane1 - помощник
пет яну 21, 2022 9:49 pmradius написа:
Мое ли да пускаш с главни букви изреченията и веднага ти препоръчвам?!
ко каза ко ;)
radius - майстор
За бот си хитър, за човек си тъп, ко си ти :lol: :lol:
Начатихме се, айде успех.
shane1 - помощник
пет яну 21, 2022 9:56 pmradius написа:
За бот си хитър, за човек си тъп, ко си ти :lol: :lol:
Начатихме се, айде успех.
ех че смешно :lol: :lol:
чувството ти за хумор издава двуцифреното ти IQ
чакай че още ми е смешно :lol: :lol:
Andri01 - майстор
" Чобот", бе radius! Е,не е първия пропуснал българската граматика 3-ти клас. :lol:
П.С.: Имам готов линк, но с това заяждане вместо него,ще му дам едно глухарче. :?
kozl - майстор
пет яну 21, 2022 9:41 pmshane1 написа:
пет яну 21, 2022 7:14 amkozl написа:
пет яну 21, 2022 6:58 amshane1 написа:


според теб грозно ли ще е ако го оставя без стъкло
Според мен не бих ползвал в дома си този тип осветително тяло, нито облечено, нито съблечено.
Освен това по-добре ще осветява само с крушка без украси около нея.

А тва да не е от ИКЕА за по 2,-3 лв броя? Гледах сандък пълен с подобни, но не им обърнах внимание.
Баухаус. 18-19 лв броя. горе бях пуснал линк
парите не са от значение. търся нещо простичко и леко
препоръчай ми лампа
На каква база търсиш препоръки?
Искаш светлина или визия :?
Не се наемам да предлагам препоръки без да знам условията на ползване и възможностите за монтаж.
А и кво да ръса съвети като моето виждане вече е намалело и главно търся повече осветеност.
Щом ти харесва и те устройва ползвай със или без украса ("чашки"). Ако стъклата са тежки ми се струва, че монтажа се ограничава само в положение на тавана, за да не се скърши фасунгата.
И ако търсиш визия, първо потърси "чашки" за тези основи, защото може и да не ти харесат наличностите.
shane1 - помощник
съб яну 22, 2022 8:47 amAndri01 написа:
" Чобот", бе radius! Е,не е първия пропуснал българската граматика 3-ти клас. :lol:
П.С.: Имам готов линк, но с това заяждане вместо него,ще му дам едно глухарче. :?
първияТ :goodman:
ще се научиш синко :)
вместо да подскачаш в-у чуждите глухарчето се увивай около моето. белким попиеш нещо :) бяло :tonqe:
shane1 - помощник
съб яну 22, 2022 9:18 amkozl написа:
пет яну 21, 2022 9:41 pmshane1 написа:
пет яну 21, 2022 7:14 amkozl написа:

Според мен не бих ползвал в дома си този тип осветително тяло, нито облечено, нито съблечено.
Освен това по-добре ще осветява само с крушка без украси около нея.

А тва да не е от ИКЕА за по 2,-3 лв броя? Гледах сандък пълен с подобни, но не им обърнах внимание.
Баухаус. 18-19 лв броя. горе бях пуснал линк
парите не са от значение. търся нещо простичко и леко
препоръчай ми лампа
На каква база търсиш препоръки?
Искаш светлина или визия :?
Не се наемам да предлагам препоръки без да знам условията на ползване и възможностите за монтаж.
А и кво да ръса съвети като моето виждане вече е намалело и главно търся повече осветеност.
Щом ти харесва и те устройва ползвай със или без украса ("чашки"). Ако стъклата са тежки ми се струва, че монтажа се ограничава само в положение на тавана, за да не се скърши фасунгата.
И ако търсиш визия, първо потърси "чашки" за тези основи, защото може и да не ти харесат наличностите.
не ми пука за визията
търся нещо леко защото тенекията на плафоните ми се изкриви от тежестта на стъклото
не съм фен на пендели и полилеи щото отворя ли да проветрявам и се мандахерцат и крушките често губят контакт с фасунгите. пък и ми светят в очите и често ги закачам с ръка.
та търся нещо леко и прибрано до тавана.
тва бива ли го.

Изображение
kozl - майстор
LED панели и лед плафони, това е съвсем прибрано към тавана.
shane1 - помощник
нед яну 23, 2022 8:26 amkozl написа:
LED панели и лед плафони, това е съвсем прибрано към тавана.
супер са но това което ме отблъсква е че понякога изгарят и трябва наново да се дупчи тавана. с крушката само вадиш новата от шкафа и сменяш
kozl - майстор
Има и плафони с крушки, но са по-тумбести. У нас има такива на по 20 г. Бяха с НЖ крушки сага са с ледени.

Тема "Въпрос за лампа" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: