• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 68
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
resistbody - майстор
пет окт 07, 2022 7:54 pmbrum написа:
Като всичко го броите за инвестиция къщата за колко време се изплаща? А жената :) ?
След 33-35 години ще съм 0:0 ако съм на квартира или в къщата... Само дето къщата има и амортизация..
пет окт 07, 2022 8:21 pmresistbody написа:
пет окт 07, 2022 7:54 pmbrum написа:
Като всичко го броите за инвестиция къщата за колко време се изплаща? А жената :) ?
След 33-35 години ще съм 0:0 ако съм на квартира или в къщата... Само дето къщата има и амортизация..
Па жената нема!!!
Колко да я тунинговаш, колко да е в края на годината, последната (годината) се отдалечава с бясна скорост.
brum - майстор
Баси, предобрил съм с авантата днес. Кабинета дето е със северно изложение е на 26 градуса. Стаята на близнаците е на 29. Утре ще охлаждам :) .
пет окт 07, 2022 8:48 pmbrum написа:
Баси, предобрил съм с авантата днес. Кабинета дето е със северно изложение е на 26 градуса. Стаята на близнаците е на 29. Утре ще охлаждам :) .
Хахааа, мислиш ли, че се избива, с този "Зиг-Заг"?!!
Вкарал си прекалено, вместо да го оползотвориш където има нужда.
Сега ще го извеждаш, за своя сметка.
Но пък е опит- утре ще е по добре.
По скоро у други ден.
brum - майстор
Охлаждането е със сарказъм написано :) .

Иначе да - урока а научен.
шоп - майстор
пет окт 07, 2022 8:48 pmbrum написа:
Баси, предобрил съм с авантата днес. Кабинета дето е със северно изложение е на 26 градуса. Стаята на близнаците е на 29. Утре ще охлаждам :) .

Много добре те разбирам. Първата година като си направих самоделният въздушен колектор от вакуумни тръби сина редовно се оплакваше от 30 градуса вечер в мансардата :-D
А мен ми кеф и блъскам топлина. После сложих терморегулатор.
radius - майстор
Мен тоя КОП между 5 и 6 ми се вижда нещо условно изчислен :wink:
miroki - майстор
А вкъщи е 25 градуса и не отоплявам никъде. Все едно ползвам от авантата.
Миро, то времето още е топло- среднодневните, за последните няколко дни са ок. 17 градуса.
Бръма е в процес на опознаване с новата играчка- нормално е за него.
С кучката само като влезем в кухнята, направим кафето и докато го изпием, Т се е вдигнала с половин градус. Телевизор, лаптоп, готвене......при сегашните метео условия, няма нужда от отопление.
brum - майстор
Че няма нужда - няма. Само северните стаи паднаха до 21.5 градуса преди няколко дни, че захладня. Сега топля само тях и баните. Щото е аванта (условно) и опознавам играчката :) .

Или както майка ми каза - "Сиромашко не видяло, а като видяло се насрало." :-D .
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 68

Тема "3kW фотоволтаична инсталация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: