Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Lutchezar - майстор
Ще разкърти внимателно и ще махне онези конзоли които не съвпадат с дупката, ако трябва и още малко за да вкара конзолата и да я намести. Място според мен ще има достатъчно.
miliad - майстор
Това на снимката е стандартна простотия при монтаж на кухня . За това препатилите директно елиминират стенната конзола, и монтират конзола на гърба. Остава и отвора в техническия камък да е с подходящите размери за конзолата. Ама........
Lutchezar - майстор
Неправилно взети размери, залепване на гърба без предварително да се корегират кутиите. Извинявам се за силната дума, но това бих нарекъл мърляво отношение. Човек се учи от своите и чуждите грешки, дано който трябва да се е научил.
tzetz009 - специалист
чет сеп 15, 2022 11:21 amLutchezar написа:
Неправилно взети размери, ........ Човек се учи от своите и чуждите грешки, дано който трябва да се е научил.
:? По принцип се получава положението -"Да ти помагам ли или да не ти преча!" .Аз пиша с маркер по стените (то после не се вижда) отстоянието на конзолна кутия от пода и най-близката стена в опит да помогна на дърводелеца . Дълбая хралупки (понякога в якичък бетон )и се надявам там да си влязат конзолките. Е да ама не винаги става. Една или две от тях я ще са У лЕво я ....! Що така ли? 'Ми дърводелеца забравя за кривите стени и вертикала , който трябва да спазва и автоматично се хваща за моите "данни" написани на стената!

:partyman: :partyman: :partyman:
hidrazin - майстор
Драскане да има. За една тъпа и елементарна конзолната кутия…
Тя темата отдавна приключи, пък и нямаше особен смисъл от нея.
Ма продължавайте да си драскате - мое да ви освободи напрежението... :-D
:partyman:

Тема "Рамка на конзола в гръб на плот" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: