• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
krasi92 - майстор
придаден му е търговски вид все пак
пон ное 21, 2022 10:59 amkrasi92 написа:
придаден му е търговски вид все пак
Нареждам са на опашката, да са подпиша на гипсирания кабел.
mika - специалист
За проба, а става и за постоянно, кондензатора може да се монтира в щепсел. Лошото е, че ще заема едно гнездо от разклонителя, но пък за сметка на това лесно ще се прехвърля на друг разклонител.
Hoвoceлckи - майстор
Може и си го бях помислил, но първо - не разполагах с щепсел. Второ - както каза - ще блокира едно гнездо.
Иначе няма нужда да се мести в друг контакт - обезпечил е всички, макар, че са на различни токови кръгове.
Имах желание да го монтирам в самия разклонител, но винтчетата му се оказаха със "специална" глава. Нямах такава отвертка в себе си, а и флеск да резна някоя права.
Все пак се хванахте за "търговския вид". Защо ли се съмнявам, че точно обадилите се, биха се престарали повече за без пари ...
Надявам се, че сте се изходили удовлетворяващо по голямата си нужда в темата ми и повече няма да го правите! Ако имаше действащ модератор, би трябвало да се самосезира. Да я почисти след наличието на написано решение и евентуално да я заключи. Или поне да предупреди юзърите с някакви си разстройства да не я ползват за нуждите си. За съжаление няма такъв.
Е, ако Гугъл доведе някого с подобен проблем, той ще може да се възползва от моето решение въпреки оцапаното, което вече ме прави щастлив :rock:
Темата ми! Моята тема!!
Темата му!!!

За мен също беше полезна, макар да не разбирам от правната страна около интелектуалната собственост.
Та, кое е негово тук, освен поведението на разярен носорог?
Hoвoceлckи - майстор
Да бе верно :? Ми освен да му седнеш на рога и току виж - появило се нещо ново :cool:
Ноф селски, няма нужда, за един преател, да се палиш толкова. Нали ти нямаш проблем?!
Тук нямаш нищо.
Карай по спокойно!
Hoвoceлckи - майстор
А, не ве. Така ти се струва щот сигурно ти е станало нещо неудобно :wink:
пон ное 21, 2022 8:48 pmHoвoceлckи написа:
А, не ве. Така ти се струва щот сигурно ти е станало нещо неудобно :wink:
Няма от ко "ве".
Да земеш да спреш да си сереш у темата ли, кооо?!!

На мен ми изглежда инсценирана, но може да е професионално изкривяване.
Още повече, Хидрата, помогнал на поне двама, дето споделиха, мълчи много съмнително, а е капацитетен, особено по ...."темата ти".

Та, "Айде, моля ти са!"

Все пак, чиято и да е, полезна е.
Hoвoceлckи - майстор
Хидрата, баш като хидра се присмя без да ми подскаже нищо. Едни негови ... "последователи" също не споменаха, че проблемът е разискван в "еди-коя си" тема и има някакво решение. Е, с действие или бездействие все пак ми подсказаха "вълшебните тагове" и видях темата. Когато имаш база знания, всяка подсказка е полезна. Не разполагах с възможност да поръчвам филтъра "от корифея" ви, та импровизирах с този от пералнята. Едно замисляне над съдържанието му ми пална лампичката да пробвам само с един кондензатор. И трите страници от онази тема събрах в един пост. Нещо не ви харесва? Окей - давайте. Не ми е за сефте да разбивам митовете ви. Мога да кажа още доста неща по темата, та ще съм ви доволен за предоставената трибуна. Хайде - пускайте ароматите си, пък да видим до колко страници ще я докараме.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Монитори рестартират при включване на вентилатор в баня? / решено" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: