Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
chapara - майстор
Що не се спрете, на по бира да усмислите. Взе да става много лично и досадно. И дразнителите. Безгрешни няма, моля Ви :partyman:
Nimi - специалист
По спомен даже преди 15г се предлагаха разлонения за кабелни канали. Тетки, кръстачки, ъгли, капачки и преходници всякакви между различните размери.
Леко уточнение, че не са съвместими за различните производители ;-) Всеки производител си прави негови си аксесоари. Ако ползваш много канали си струва зашото спестяват време и нерви. Но пък като отидеш на обект с няколко стека канали, ще трябва да си носиш и по кутия от всичките модели разклонения. И като ти свърши някой модел почваш да чумосваш.

Та трябва да се намери подходящия търговец който има цялата номенклатура по каналите. Това са складовете на едро, а не магазините. Дали и всички ги предлагат е съвсем друг въпрос.
Virtex - майстор
пет юни 30, 2023 11:02 amchapara написа:
Що не се спрете, на по бира да усмислите. Взе да става много лично и досадно. И дразнителите. Безгрешни няма, моля Ви :partyman:
Андри01 може да послуша съвета, не сме детска градина, за да се занимавате с другарчето хидразин по такъв начин. Както и той може да подобри отношението си, така и другите може да сторят същото.
valentino76bs - майстор
чет юни 29, 2023 10:16 pmjekasus написа:

Най вече сектата на 25 ампера...
:-D Какво имаш предвид.....,че не се слагат 25 А на контакти ли?
jekasus - майстор
пон юли 03, 2023 2:59 pmvalentino76bs написа:
чет юни 29, 2023 10:16 pmjekasus написа:

Най вече сектата на 25 ампера...
:-D Какво имаш предвид.....,че не се слагат 25 А на контакти ли?
Да.
Знам, че има такива контакти, но...
valentino76bs - майстор
Има проекти заверени с печат и подпис на такива токови кръгове защитени с 25А на бит.инсталация.
Аз също бях учуден но след като някой си е сложил парафа значи носи отговорноста.
Аз също не слагам 25А.
Масово проектите са с 16 20А.
jekasus - майстор
Това е нивото на проектантите, дъртите още не измряха, по-млади ги чакат да са махнат.
А тия маймуни от стълбове на енерго мислят,че разбират , какво става след електромера
i486 - специалист
вт юли 04, 2023 10:55 pmjekasus написа:
Това е нивото на проектантите, дъртите още не измряха
Не знам проектант ли си, но с българския не си на ниво. Какво значи "още не измряха"?
iliya_i - майстор
вт юли 04, 2023 11:13 pmi486 написа:
вт юли 04, 2023 10:55 pmjekasus написа:
Това е нивото на проектантите, дъртите още не измряха
Не знам проектант ли си, но с българския не си на ниво. Какво значи "още не измряха"?
Джеки, време е да научиш шопски. Че на български не те разбитат.

Тема "Кабелни канали - разклонения" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: