Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
batkoce - специалист
ср мар 13, 2024 12:48 pmДетето написа:
Аз пък си търся ел. техник да ми поддържа машините. Става и без опит, но да има познания.
Да е млад човек, но 40 години да е поддържал машини... :)
Детето - специалист
Не виждам какво толкова смешно има в това. Казах, че ми трябва човек който да има елементарни познания. Мотор, защита, контактор, нагревател с терморегултор. Нищо сложно, при положение, че ще имаш три човека които да ти покажат/помогнат ако имаш нужда.
Но както винаги по български, вие си знаете
Andri01 - майстор
Ако става дистанционно-ок.Не си казал за кой край на България.
batkoce - специалист
чет мар 14, 2024 11:18 amДетето написа:
Не виждам какво толкова смешно има в това...
Извинявам се! Ако наистина търсите такъв човек, не е смешно. Към момента почти няма млади хора, които да се интересуват задълбочено от техника.
Последно, около 2005 - 2008 година, при мен са идвали млади хора и са опитвали да научат нещо. От тогава никой млад човек не е идвал, дори да попита нещо, свързано с техника. Освен това, имам наблюдения, че почти никой не се опитва да постъпи в технически училища. Говоря най-вече за по-малки населени места...
Иначе, аз извършвам поддръжка и изработване на някои съоръжения, но работя сам и възможностите ми са ограничени. Имам малък сайт, където могат да се видят малко от нещата, които съм правил, но не знам дали имам право да дам линк...
gogo7777 - майстор
Има ли техникуми :?
Сега от гимназиите скачат във ВУЗ-те и излизат лошо качество кадри.
.....дано да греша..... :x
vlax - майстор
чет мар 14, 2024 2:26 pmbatkoce написа:
Имам малък сайт, където могат да се видят малко от нещата, които съм правил, но не знам дали имам право да дам линк...
Давай
:partyman:
hidrazin - майстор
чет мар 14, 2024 4:39 pmgogo7777 написа:
Има ли техникуми :?
Отдавна (от десетилетия) няма техникуми. Поне по моя си информация.
Демокрацията ги премахна като ненужни за да не стават децата много умни.
Добави им и чалга която ги залива от всякъде, + Бай Брадър и подобни простотии, + липсващи първи 7 години щото тати и мама и те така...
В резултат - години, че и десетилетия наред излизат набори от галфони.
:partyman:
MamaMy - майстор
За това, че децата ни са олигофрени не ни е виновен никой. Все пак никой не е длъжен да ги възпитава. Това се прави в семейството. Като гледам децата си представям какво е общото ниво и разбирам, че си заслужаваме политиците. Явно сегашните българи са омешали прекалено много гените си и за 4-5 поколения сме асимилирани от всички минали по нашите ширини. За съжаление от тук са минавали основно отрепки. Свестните хора не са имали работа в този топрак.
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1 ... 0%BD%D0%B5
Не омаловажавам ролята на семейството. Ако се остави обаче този .....процес на самотек, нещата довеждат до положението сега.

Гогол да се запознае къде се корени книжовният ни език, но само ако е любознателен!
Детето - специалист
чет мар 14, 2024 11:27 amAndri01 написа:
Ако става дистанционно-ок.Не си казал за кой край на България.
Дистанционно не става, защото на овцете и козете не съм сложил ГПС. А на дрона много бързо му пада батерията и не може да ги държи дълго време на паша :-D
Умишлено не съм казал за къде става въпрос. Човек който има желание да работи някаква работа ще попита какви са условията, мястото и т.н

Тема "Ел. Проектант" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: