Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Andri01 - майстор
"Аз пък си търся ел. техник да ми поддържа машините. Става и без опит, но да има познания."
Останах с впечатление,че си сериозен човек,! А ти го обърна на овце и глупости! Жалко!!
пет мар 15, 2024 10:31 amДетето написа:
Дистанционно не става, защото на овцете и козете не съм сложил ГПС. А на дрона много бързо му пада батерията и не може да ги държи дълго време на паша :-D
Умишлено не съм казал за къде става въпрос. Човек който има желание да работи някаква работа ще попита какви са условията, мястото и т.н
Знаеш ли какъв IT офчерин може да излезе- не го подценявай! Вероятно ще иска и заплата за дистанционо предлагане на услугата, по който и начин да се осъществява тя?!
Andri01 - майстор
Ти май пак започваш? :? :lol:
gogo7777 - майстор
пет мар 15, 2024 1:21 pmAndri01 написа:
Ти май пак започваш? :? :lol:
Е па шибни му един шамар.....дистанционно :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет мар 15, 2024 10:31 amДетето написа:

Умишлено не съм казал за къде става въпрос. Човек който има желание да работи някаква работа ще попита какви са условията, мястото и т.н

Грешна постановка
gogo7777 - майстор
пет мар 15, 2024 1:39 pmn_a написа:

Грешна постановка
Що грешна.....обява за работа ли доловихте......баси :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет мар 15, 2024 1:56 pmgogo7777 написа:
пет мар 15, 2024 1:39 pmn_a написа:

Грешна постановка
Що грешна.....обява за работа ли доловихте......баси :lol:
Я пак
hidrazin - майстор
Всичко е грешно. Една обява за работа трябва да съдържа много неща.
Като подробна информация какво точно ще извършва човека - отговорности и задължения, какви конкретни задачи трябва да изпълнява.
Изисквания към кандидатите - образование, опит, стаж на подобна длъжност...
Условия на труд - нормално работно време, сумирано, пътни, квартира, бонуси и социални придобивки...
Възможности за развитие - курсове, специализации...
Колко годишен отпуск.
И не на най-последно място каква заплата. Не е необходимо да е "точната" а поне някаква на която да се стъпи при договарянето.
НЕ Е НЕОБХОДИМО в обявата да има всички подробности, но тези са почти задължителни.
Лично аз веднага отсвирвам обяви без обявена заплата. Так си уча и "моите" колеги. Така трябва да постъпва и всеки дето си търси работа.
Стандартно обяви без обявена поне някаква заплата са на мошеници или селски пръчки търсещи "някой да клъвне".
Относно САМОПРЕДЛАГАНЕТО за дистанционна работа - става ако е за модератор за фейс група.
Иначе дори за чистене на шнорхели, лъскане на плавници, мазане на очила за да не се изпотяват, мъкнене на бутилки ... не става дистанционно.
Друго няма какво да предложи. Е, освен носене на пясък, вар, цимент, туЙли... :shock: :lol:
:partyman:
MamaMy - майстор
+100
Почти същите принципи спазвам в сайтовете за търговия. Обява без цена само при циганите на пазара. Там се ходи само за да се пазарят "надлъгват" измамници.
gogo7777 - майстор
Ще дойде време, ще влезнем в правият път....

https://www.facebook.com/share/r/abwTaD ... WDuG2&fs=e

Тема "Ел. Проектант" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: