• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте!
Проблема е следният. Сушилнята си работеше добре, и изведнъж, спря да пълни контейнера с вода. Това се случи след преместването и при майка ми, тъй като я заменихме със същата марка, но с термопомпа. С изненада при първото и пускане на новото място установих, че при работа контейнера е напълно сух и водата изтича отвън. Обадихме се в сервиза и се уточнихме за посещението от техен служител на адреса( сушилнята е с 5 годишна гаранция която изтича тази година ноември месец). Аз не бях на адреса, но когато служителят ми се обади ми каза, че е запушена и се налага пълна профилактика която ще струва 200 лева и гаранцията не я покрива. Естествено отказах, и реших, ако мога сам да се справя с проблема. При пръв оглед, в отсега след кондензатора, се виждаха наслагвания от влажен мъх( моя е грешката, че при почистване на кондензатори не съм обърнал внимание на отсега след него). С ръка докъдето има възможност ги почистих ги почистих, днес ще продължа хубаво да почистя целия отсега. След това отворих капачето на поплавъка, и там почистих. Продухах и тръбичките, нямаше запушвания. Трябва ли цялата да я разглобявам, мисля че ще се справя, или да пробвам дали ще проработи след като почистя хубаво отсега след кондензатора и ваничката на поплавъка!? Бих приел всякакви съвети.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб апр 20, 2024 7:56 amstresor написа:
... при работа контейнера е напълно сух и водата изтича отвън...
Преди 'контейнера' какво има?
zz_stefanov - майстор
Не ти познавам модела, но предполагам контейнера за водата е горе. Ако е така преди него има помпичка. Дано там да няма запушване.
Откъде ти изтича водата. Може да имаш извод за дренаж към канализацията и ако е отворена тапата му водата изтича навън и резервоарът не се пълни.
hidrazin - майстор
Ама точно така, поддържайте и дублиращата тема - другата е малко понадолу.
Ма няма кой да киризи...
:partyman:
zz_stefanov - майстор
Никой от коментиращите не е виновен нито е длъжен да следи че темите са дублирани.
hidrazin - майстор
Да бе, все някой нещо ви е длъжен и друг е виновен...
Щот' си нямате очи не мо'е да погледнете 2-3 реда по-надолу. Ма то много трудно!
Ся че n_a си е забравила зъркелите е друга бира. (тя са само гледа да слага оня тъп клип от тубата с оная кифла)
"Кьор мусун табелата?" - ще ти извади зъркелите! :-D

Прикачен файл:
кьорносун табела.png
кьорносун табела.png (49.4 KиБ) Видяна 451 пъти

:partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб апр 20, 2024 11:27 pmhidrazin написа:
Да бе, все някой нещо ви е длъжен и друг е виновен...
Щот' си нямате очи не мо'е да погледнете 2-3 реда по-надолу. Ма то много трудно!
Ся че n_a си е забравила зъркелите е друга бира. (тя са само гледа да слага оня тъп клип от тубата с оная кифла)
"Кьор мусун табелата?" - ще ти извади зъркелите! :-D


кьорносун табела.png


:partyman:
Поне разгледа ли клипа на тъпата кака? ;-) Аз съм виновна, че забравям да го махна ръчно, като поствам, не е виновен форОмАт, че го е пльокнал така...
Табелата ти е на това, което Ти виждаш. Моят форум е подреден по друг начин
.....
Кор олсун табелата :cool:
hidrazin - майстор
нед апр 21, 2024 12:40 amn_a написа:
Аз съм виновна, че забравям да го махна ръчно, като поствам, не е виновен форОмАт...
Несъмнено е така. Спор няма.
:partyman:
zz_stefanov - майстор
Никой от коментиращите не е виновен нито е длъжен да следи че темите са дублирани.
hidrazin - майстор
нед апр 21, 2024 2:29 pmzz_stefanov написа:
Никой от коментиращите не е виновен нито е длъжен да следи че темите са дублирани.
съб апр 20, 2024 11:27 pmhidrazin написа:
Да бе, все някой нещо ви е длъжен и друг е виновен...
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Проблем със сушилня DU 7112 PA" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: