• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
zz_stefanov - майстор
Ми проблемът е на модерацията и на автора на темите. Този който смята че е и негов проблем не може да ми определя къде да пиша.
Не съм длъжен да посрещам всяка тема тук.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Не виждам авторът да има проблем, не си навестява темите
Ако има изобщо проблем, то той е козметичен и се опира до култура на присъствието тук и спазване на някакъв етикет- неписан, разбира се.
Не изглежда добре когато "потребители" с опит и стаж пишат безразборно дори в дублирани теми.
Не, че си задавам въпросът- защо аз винаги виждам дублирана тема и ако реша да пиша, правя го във вече натрупала мнения.
Вярно, никой не е длъжен да се съобразява с нищо. Само прави лошо впечатление, особено когато се обсъжда и на инат. Показа се и неуважение с генерирането на допълнителен боклук, който трябва да се почисти от Модератор.
zz_stefanov - майстор
Коато видя че темата е дублирана и аз избирам по пълната. Не приемам обаче да ми се търси отговорност, защо не съм видял че е дублирана.
Andri01 - майстор
"...Не изглежда добре когато "потребители" с опит и стаж пишат безразборно..." Дори и в теми от които въобще не разбират!!!
hidrazin - майстор
Всичко опира до елементарна култура и едни първи 7 години.
Всеки нагазил в кереча мрънка що му били търсили отговорност - отговора е в предното изречение.
В края на краищата има и думичка "извинявам се" но за да я кажеш пак опира до първото изречение.
нед апр 21, 2024 8:25 pmAndri01 написа:
"...Не изглежда добре когато "потребители" с опит и стаж пишат безразборно..." Дори и в теми от които въобще не разбират!!!
Така е. А тогава ти какво правиш тук? Я бегай да си кльопаш зеления хайвер.
Или ти идва скъп? Гледам е станал 3 лева и 30 стинки за 150 грама. :-D
:partyman:
нед апр 21, 2024 8:25 pmAndri01 написа:
"...Не изглежда добре когато "потребители" с опит и стаж пишат безразборно..." Дори и в теми от които въобще не разбират!!!
Стига ми дето разбирам поне едно- ич та няма, бат кемал.
Andri01 - майстор
"Първия върви и лъже,брат му след него маже" Елин Пелин ЛГБТ братчета :lol: :lol: :lol:
hidrazin - майстор
Прикачен файл:
Зелен хайвер АНДРЕШКО.jpg
Зелен хайвер АНДРЕШКО.jpg (78.55 KиБ) Видяна 291 пъти

:partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Като видя тъпа тема от автор с малко мнения, обикновено му отварям профила и преглеждам всичките мнения. Но не винаги имам времето и настроението да ръся доброта, ум и грижа.
Не разбирам как така скачате на редови потребители, а не на форума, белким го пооправят!
Тук вече е затлачен засран пясъчник. И като се махнем изнервените, но все пак знаещи...??
  • 1
  • 2

Тема "Проблем със сушилня DU 7112 PA" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: