Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
B0bi - специалист
Ако не е започнал точно "той" (някой си, който и да е), ще е друг. Винаги се намира някой "виновен" за започване на яко спам, хейт и откровено ругаене. И нямате спиране после. Що ли не намирам такива безкрайни и гнусни водевили във времето от преди продажбата на форума ... И старите кучета сте доста по-хрисими в онова време. Май-сте се презобили и тук със слободия ...
Стига си ревал!
Започваш да подражаваш на онова от що се гнусиш.
Бъди за пример поне ти!
Andri01 - майстор
Г-да писатели ,темата е "Телфер"! Стига сте вадили на показ тъпотиите си и меките ... китки, да ги мерите!! Прав е Bobi,че шефа "спи"и като се събуди, разчиства от време на време!!! :?
:partyman:
ср май 01, 2024 8:01 pmAndri01 написа:
Г-да писатели ,темата е "Телфер"! Стига сте вадили на показ тъпотиите си и меките ... китки, да ги мерите!! Прав е Bobi,че шефа "спи"и като се събуди, разчиства от време на време!!! :?
:partyman:
Бобито не знам колко е право, ама Чапарини ако стегне китката мое пуснеш едно-две балончета, хахааа!
Земи се ограничи само с мене- безопасТна игла съм, а и амплитудният ми ограничител още работи!
chapara - майстор
Ооо, Триф., изпреварил си ме, макар че с Андри гледах да няма конфликт, той сам го търси, меки китки, ще го запомня, но за сега си на свобода Андри, дръж езика зад зъбите си!
chapara - майстор
ср май 01, 2024 6:52 pmB0bi написа:
Ако не е започнал точно "той" (някой си, който и да е), ще е друг. Винаги се намира някой "виновен" за започване на яко спам, хейт и откровено ругаене. И нямате спиране после. Що ли не намирам такива безкрайни и гнусни водевили във времето от преди продажбата на форума ... И старите кучета сте доста по-хрисими в онова време. Май-сте се презобили и тук със слободия ...
Малка пѝшура, не раздавай акъл какъвто нямаш, запомни го. Препрочетената малка книжка! Блуждай си, давай съвети, никой не ти пречи, но дядовците с житие и битие ако обичаш подминавай!
Andri01 - майстор
Чапи ,ти не се бутай между тях. Те си се знаят кои са. :lol:

Тема "Телфер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: