• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
profesionalist_wood - майстор
annynik написа:
Прикачен файл:
Photo0160.jpg
Благодаря hladnia.
Щипки не се виждат никъде около тази ваничка, завърта се леко - има около 1 см луфт наляво-надясно и малко нагоре и нищо повече, не смея да го напъвам да не се счупи нещо. Възможно ли е кафявото да е соев сос разсипан вътре в хладилника? Попих доста с гъбичка, ще поизчистя още малко и ще го включвам.
Тази лепкавата гадост вредна ли е?
В момента имам един евтин NEO и тече вода,гледах и не тече от вратата а водата идва отзад откъм компресора. Поправимо ли е? :?
masurev - напреднал
Предвид началото на темата :rock: :mrgreen: да питам и аз за Либхер (ама не съвсем).....
Мисля да си купувам вертикален фризер на старо (Либхер). Питането ми е - може ли хладилна техника с компресор да се транспортира легнала или под някакъв допустим ъгъл (ако може под ъгъл - колко)?

Предварително - БЛАГОДАРЯ!
Sof - специалист
Моя въпрос е сега в момента ако се купува хладилник до 300 лева дали има читави от по Турските марки-ВЕКО и тнт ?
Компресор, фреон ?

Тия НЕО стават ли за нещо ?

Също ако се вземе Самсунг или ЛГ -НО фрост дали са с качеството от преди 10 години ? С какъв компресор са и какъв е фреона ?

Говоря за хладилници с отделна камера на фризера и хладилника Тоест отделни - + и - част.
juvesan - специалист
То за "великите " в бранша нещата опират до късмет - ще случиш или не ... а за тези, които си ги изброил ( хеле пък Нео) трябва задължително ( според мене) да идеш да запалиш поне свещ, а ако ще са повече неща направо курбан за да случиш на бройка ;) .. Иначе сериозно - всичко в тези "марки" опира до 3 неща - Късмет.... конкретен модел.... конкретна бройка... Относно късмета е ясно , относно модела - избираш си някой който ти хваща око и го проучваш по форуми и т.н... относно бройката - оглеждаш външно да е здрав, за другите неща пак към 1 ва точка.. :rock:
Sof - специалист
Ами Но -фроста на Самсунг и ЛГ как е -дали са добри в момента или пак зависи. Аз имам ЛГ на 10 -тина години и е ток.

Но понеже ме питат роднини какво да купят сега и за това и аз разпитвам.

Дайте конкретни модели които сега се харчат и са читави и от Кучите и от Марковите мразове.
romanpm - майстор
Sof написа:
Ами Но -фроста на Самсунг и ЛГ как е -дали са добри в момента или пак зависи. Аз имам ЛГ на 10 -тина години и е ток.

Но понеже ме питат роднини какво да купят сега и за това и аз разпитвам.

Дайте конкретни модели които сега се харчат и са читави и от Кучите и от Марковите мразове.
LG-то за което съм писал 2008 г в началото на поста си работи перфектно и днес :supz:
Имам и един канадски Уайт хаус който е по-голям , но ваната за изпарение е алуминиева и контактува отлично с агрегата и се изпарява бързо въпреки че почти я пълни при автоматичното размразяване лятото :drinkers:
jadai - напреднал
Искам да попитам за конкретен модел хладилник Liebher . Чета техническата информация и две неща събуждат въпроси:

- какво означава технология на замразяването SmartFrost
- ниво на шума 40 dB - това стандартен параметър ли е, повече или по-малко от стандартния шум.

Ако някой е с такъв или подобен хладилник ще ми бъде много полезно ако сподели мнение.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "хладилници liebherr??" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: