Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
valentino76bs - майстор
Може ама нека е ПВВМ ....разцепи едно жило
Avas_co - майстор
вт фев 13, 2024 10:59 amaleksnp написа:
Значи да монтирам антигронови скоби по мазилката на стените и СВТ-то без гофре към тях? В един магазин, ми препоръчаха такива дюбели скоби за кабели.

Изображение

Можело с тях няколко кабела заедно да се стегнат. В една тема прочетох, за използване на гипсово лепило през 30–40 см, както се загипсва мостов кабел към стените...

Но щом препоръчвате антигроновите скоби, явно има причина.
Тоя, който ти е препоръчал тия боклуци, да си му направил нещо лошо?
valentino76bs - майстор
Тези скоби ги измисли един бургаски ел техник имаше фирма едно време сега не зная дали още работи .Поръча матрицата и ги пусна в производство.
mironcho - специалист
Ползвах такива дюбели с опашки (бели) - издържаха 7-8 месеца на сянка и започнаха да се разпадат. Добре, че драките крият кабела и провисналия кабел на дразни толкова (СВТ3х4)...
Avas_co - майстор
ср фев 14, 2024 7:28 amvalentino76bs написа:
Тези скоби ги измисли един бургаски ел техник имаше фирма едно време сега не зная дали още работи .Поръча матрицата и ги пусна в производство.
Както ти е казал колегата под теб, периода на полуразпад на тия боклуци е настъпил преди да ги ползваш.
valentino76bs - майстор
ср фев 14, 2024 7:13 pmAvas_co написа:
ср фев 14, 2024 7:28 amvalentino76bs написа:
Тези скоби ги измисли един бургаски ел техник имаше фирма едно време сега не зная дали още работи .Поръча матрицата и ги пусна в производство.
Както ти е казал колегата под теб, периода на полуразпад на тия боклуци е настъпил преди да ги ползваш.
Знам... работил съм с тях.Каквото донесат такова...

Тема "Кабелни връзки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: