Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
dito - специалист
naskontis написа:
Първо нанесох и оцветих в оранж.След това отново копирам шаблоните с едно изместване от около 4 - 5 сантиметра надясно и 6 сантиметра нагоре и нанасям втория цвят.
Не е ли по-лесно да се нанесе първо сивото, по този начин биха се получили по-малко линии за отсичане с четката, тъй като оранжевото е "върху" него?
naskontis - помощник
dito написа:
naskontis написа:
Първо нанесох и оцветих в оранж.След това отново копирам шаблоните с едно изместване от около 4 - 5 сантиметра надясно и 6 сантиметра нагоре и нанасям втория цвят.
Не е ли по-лесно да се нанесе първо сивото, по този начин биха се получили по-малко линии за отсичане с четката, тъй като оранжевото е "върху" него?
Ще ти отговоря защо сметнах така за по добре.По принцип си прав,но ако нанеса първо сивото, после оранжевото ще се нанася на места върху сиво на места върху зелено заради изместването и ще се получи разлика убеден съм.За информация само ще кажа че това сиво което съм сложил отблизо леко лилавей което не мога да си го обясня освен от това че го нанасям върху зелено. Но пък сиво и зелено да става лилаво просто ми е непонятно но е факт.Важното е че всичко се получи добре без аварий и омацвания.
sasooooooooo - "специалист"
Готино е станало, адмирации :)
dito - специалист
Да, вероятно също и релефът би си личал ако се наслои повечко боя. Пропуснах - свежичко се е получило, браво и за изпълнението :partyman:
Стефан - майстор
Мога ли да попитам автора какво точно иска да покаже с това изпълнение? Какво иска да изрази с изпълнението си? Все пак, даже и китайски иероглифи да има, има някаква символика. Не съм наясно, затова питам. Иначе, всеки може да си рисува по стените каквото си реши.
dito - специалист
Мисля, че е ясно - декорацията е символ на свободата, че всеки може да рисува по стените каквото си иска. :lol:
Ех, Стефане, Стефане, колко скучен би бил форума без теб. С най-добри чувства го казвам.
Стефан - майстор
dito написа:
Ех, .
Не знам за теб, но аз така съм възпитан. Всяко нещо трябва да има някакъв смисъл. Иначе, за мен е кич.
naskontis - помощник
Стефан написа:
Мога ли да попитам автора какво точно иска да покаже с това изпълнение? Какво иска да изрази с изпълнението си? Все пак, даже и китайски иероглифи да има, има някаква символика. Не съм наясно, затова питам. Иначе, всеки може да си рисува по стените каквото си реши.
По горе съм дал линк от къде съм взел декорацията така че на въпроса какво съм искал да покажа отговора е "нищо". Просто ей така за удоволствие.
dito - специалист
Виж сега, и аз не бих си сложил декорация, защото харесвам по-изчистен и минималистичен дизайн, но това е интересен начин да се пораздвижи някоя празна стена. Мисля, че се е получило доста приятно.
Не може всичко да има смисъл и символика - не ми казвай, че у вас е така. Това, най-малкото, би означавало, че си ерген :lol:
Стефан - майстор
dito написа:
...Не може всичко да има смисъл и символика - не ми казвай, че у вас е така. Това, най-малкото, би означавало, че си ерген :lol:
В голяма грешка си. При мен почти на всяка стена има гоблен. Не, не съм ерген. Вече 2 пъти съм женен.

Тема "Стенна декорация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: