Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
Славата - напреднал
за съжаление нямам но кйто желае да види всичко на живо и да си пие биричката в това дворче да напиши просто petrovi.bg
антон_31 - напреднал
евала колега правено със мерак =D> =D>
Славата - напреднал
мерси както си личи от името това ми е хоби така че не знам да ли съм точно колега просто самоук мераклия пак питам кой ще отгатне какъв е материала на шкафа с звездичките страницата тъмната част
Славата - напреднал
към zedukys получи ли видеото :supz:
Славата - напреднал
извинявай за грешката в името #-o
koveslav - майстор
Майсторска изработка.Страшен си,майсторе! Искам да попитам,така на открито тези дървени конструкции през колко време искат поддръжка и ново лакиране(импрегниране) ?
Славата - напреднал
решетките на оградата са правени преди 5-6 тодини лакирани са 3 ръце от тогава не са пипани все още изглеждат добре като се има предвит че материала е сбирщайн греди дъски събирани от строежите използвани за кофражи и т, н ,т , даже на места личат дупки от пирони и така :yawinkle: ако имаш желание да си пиеш биричката в това дворче напиши petrovi.bg :partyman:
Славата - напреднал
пичове айде нещо зациклихте чакам някой да каже от какъв материал е страницата на шкафчето с звездичките :partyman: :rock: :rock: който отговори ще си пие студената бира смен трябва да напише само petrovi.bg aйде де :yawinkle:
EDI - майстор
Май са белгийски сандъци от военно метеооборудване.Не виждам добре и не мога да позная материала, прилича ми на бреза.

Тема "Моето хоби - дървото" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: