Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
Славата - напреднал
браво заотговора на еди супер си такива хора ми харесват сериозното съчетано с хумор :rolleyes: :rock: сега на въпроса четете по внимателно казах че работя с подръчни материали а тава е просто ламинат да ламинат хората го слагат по земята а каквото остане аз го взимам от приятели исе получава това което виждате сега чакам мнения :?: :supz:
EDI - майстор
Понеже нямах идея, реших да е нещо сложно. :lol: Не съм виждал такъв ламинат и хич не ми и мина през ума.А за ръката дето имаш, :supz: :partyman:
bulhomes2 - майстор
Славата написа:
решетките на оградата са правени преди 5-6 тодини лакирани са 3 ръце от тогава не са пипани все още изглеждат добре ...
Някога беше лесно. Имаше лак и байц и толкова. Та - с какъв лак си ги лакирал?

Иначе - поздравления за играта с летвичките =D>
Славата - напреднал
пичове май не обичате да четете не се заяждам но вече съм писал че използвам само подръчни материали и евтини лакове като леко селт 5-6-7 лв кутията гледал съм и скъпи като сократес ако не се лъжа и други но лакирането не ми е силата и не искам да го правя зеян също ми е интересно че много хора питат залакирането и не мога да разбера защо сигурно защото съм лаик помогнете :?: сега може би го знаете но за мен най доброто и безплатно защитно решение за дървении на открито е изгоряло трансформаторно масло попива здраво в дървото и дава приятен цвят не съм използвал но това което съм видял ми хареса навремето мажеха фелензите апропо това са гредите по които се изтеглят лодките от морето а там както разбирате е само вода ако не се лъжа мисля че и траверсите така се правят не съм сигурен какво ще кажете за идеята с ламината тъпо или хитро :?: айде че се унесох #-o
Славата - напреднал
След дълга пауза, ето нови неща от мен :) отзиви?
Прикачен файл:
DSC_0007_Easy-Resize.com.jpg
Прикачен файл:
DSC_0006_Easy-Resize.com.jpg
Прикачен файл:
DSC_0005_Easy-Resize.com.jpg
Прикачен файл:
DSC_0004_Easy-Resize.com.jpg
Прикачен файл:
DSC_0003_Easy-Resize.com.jpg
Славата - напреднал
Освен оградата, ето и кашпи:
Прикачен файл:
DSC_0017_Easy-Resize.com.jpg
Прикачен файл:
DSC_0015_Easy-Resize.com.jpg
Прикачен файл:
DSC_0012_Easy-Resize.com.jpg
Lisko - майстор
Тая тема е от времето преди да съм бил форумец - сега я виждам сефте.
За дървото - поклон, няма какво да кажа, тъй като съм много назад с материала :)

За хотелските стаи обаче има какво да се желае. На първо място - смени телевизорите с по-големи LCD или плазма. Тия сегашните просто осират иначе прекрасния пейзаж! Казвам ти го от гледната точка на клиента, като човек който на една отпуска вижда средно 15 различни хотела.
Белите лампи на огледалото в стаята с две легла хич ама хич не ми се вързват.

Тема "Моето хоби - дървото" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: