Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
mozinor - специалист
16

Прикачен файл

IMAGE_304.jpg
IMAGE_304.jpg (56.79 KиБ) Видяна 6474 пъти
mozinor - специалист
апликацията е по желание на клиента,проекта и изпълнението са мои,материала е пясъчник,инструмета е флекс,два дена работа

Прикачен файл

IMAGE_327.jpg
IMAGE_327.jpg (72.01 KиБ) Видяна 6474 пъти
Последна промяна от mozinor на чет сеп 15, 2011 9:27 pm, променено общо 1 път.
mozinor - специалист
18

Прикачен файл

IMAGE_326.jpg
IMAGE_326.jpg (80.73 KиБ) Видяна 6474 пъти
mar4ika - специалист
Mozinor,ако не ти представлява трудност кажи ми как се прави наклонения гръб на камината.Ще ти бъда много благодарен.Много ми хареса самата камина и изработката е супер. =D>
Matom - помощник
Пу, пу, пу да не ти е на уроки, страхотно! А пък тва кюмбе отстрани ми напълни душата - САМО ЗА ПЪРЛЕНКИ!!!
krasko_ood - специалист
Ако тухлите са огнеупорни и тръгнеш нещо агне или яре да печеш няма опалване тази пещ.
MitkoS - помощник
Комина малко късичък ?
Георги Иванов(алцек) - специалист
krasko_ood написа:
Ако тухлите са огнеупорни и тръгнеш нещо агне или яре да печеш няма опалване тази пещ.

Градски ,я поясни на незнаещите като мен защо няма опалване,че и аз май ще правя пещ .А точно такова мисля да пека в нея,имам тухли от шест акумулиращи печки.
ZMeyGorianin - майстор
С тухли от акумулиращи печки няма проблем, защото те задържат топлината /акумулират/. Имам пещ с такива и досега са минали през нея 30-на добитъка без забележки! Другите би трябвало да отблъскват топлината /огнеупорни/.
stiv1961 - майстор
Отблъскват грънци :-D , барбекюто ми е от тухли от акумулиращи печки а пещта от огнеупорни тухли, два часа и половина опалване и след три часа месото само пада от кокалите :-D

Тема "пещ и камина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: