• 1
  • 2
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
stiv1961 - майстор
rockwall написа:
вие сте много критични тук е НАПРАВИСАМ все пак
Взели са идея от ИКЕА, понамачкали са я, за да пасне на тяхната и показват и нещо готово.
Дано само наистина е здраво и някой да не падне.
Сглобките на дървените греди не са слаби, но преградката наистина изглежда много хафиф.
Е, може от снимките да не си личи и да е хваната добре, но лично мен леко ме плаши.
Падал съм от втория етаж през тръбна преграда - тази няма да ме спре и за секунда
Много се въртиш нощем-имаш проблеми с ВИС,СИК,А.Петров и т.н. :-D На мен ми харесва, стабилно е леглото като конструкция, само дето казваш, че парапетчето е малко ,,хафиф" :)
sugar_shmatka - помощник
Здравейте, за учудване на всички Ви, леглото ни стана СУПЕР ЗДРАВО, под обшивката с гипсо картон има по три крака от всяка страна и ДА краката откъм стената са хванати здраво за стената...
Леглото е бетон , няма никакво поклащане, стълбата вече е готова, а ако говорим за преградката, тя също стана здрава, хваната е с болтове, хем за декорация , хем и човека който спи отвън да не падне.
Кътчето стана супер уютно и сега цялата стая като е обзаведена е супер яко
Под леглото все още не сме измислили какво ще има, някакъв кът най- вероятно, масичка с пуфове или маса за лаптопи, височината е достатъчна да си седнал на стол.
Благодаря за мненията, нашите приятели са изумени като ни идват на гости и са очаровани от идеята , коато НЕ СМЕ ВИДЯЛИ В СПИСАНИЕТО НА ИКЕЯ, идеята дойде преди списанието , за да може да направим така , че да е уютна и функционална! :partyman:
:finga: за тези не ме интересува, като се види на живо мнението няма да ти е същото :supz:
Spokoiniq - майстор
Като прегазиш с едно завъртане преградката и пльоснеш долу, като ти свалят гипса пиши, може да е след повече месеци... :lol:
KnauFer - специалист
БРАВО !!!
Много гот е станало ;)
MeanMachine - напреднал
Както се казва от нищо нещо, станало е добре но още по-важно е че вие си го харесвате :) успех
сигорен сам че леглото е много здраво
toni_g79 - специалист
locolito написа:
сигорен сам че леглото е много здраво
"СигУрен сЪм,че" не можеш да пишеш правилно.5 грешки в едно изречение от 7 думи.Не е зле :rolleyes:
  • 1
  • 2

Тема "Нашата скромна стая, желания ефект УСПЕШЕН!!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: