Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
nenko666 - помощник
Ето вечерното осветление което направих тази година.

Прикачен файл

osvetlenie1.jpg
ivanjordanov78 - помощник
Предполагам осветителните тела са LED?
Харесва ми като цяло развитието на сградата.
Само се чудя - фасадата ще я модерираш ли, или остава така?
veselin74 - напреднал
Браво Ненко, вилата ще стане страхотна. Дерзай и не се впечатлявай от другите какво ти говорят. Аз също си правя къщата от 2008 година насам и я правя на парчета , но поне е така както аз я искам. Сам си смених инсталацията , направих от едно мазе - механа, подмених всички жици, налях повече бетон в основите на къщата и т.н. В крайна сметка трябва винаги да има за какво да си ходим до вилите иначе ще ни стане скучно ако направим всичко от раз.
остана само и басейна да направиш и барбекю :partyman:
nenko666 - помощник
veselin74 написа:
Браво Ненко, вилата ще стане страхотна. Дерзай и не се впечатлявай от другите какво ти говорят. Аз също си правя къщата от 2008 година насам и я правя на парчета , но поне е така както аз я искам. Сам си смених инсталацията , направих от едно мазе - механа, подмених всички жици, налях повече бетон в основите на къщата и т.н. В крайна сметка трябва винаги да има за какво да си ходим до вилите иначе ще ни стане скучно ако направим всичко от раз.
Да важното е всичко да бъде добре обмислено , аа иначе там винаги има какво да се прави замислям едно барбекю , разбира се то също ще бъде отразено .
nenko666 - помощник
bass_88 написа:
остана само и басейна да направиш и барбекю :partyman:
да :axe: :partyman: =D>

Тема "Моята вила през последните 2 години !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: