Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
N.Georgiev - специалист
:?

Прикачен файл

P5021291.JPG

Прикачен файл

P5021290.JPG

Прикачен файл

P5021289.JPG

Прикачен файл

P3211253.JPG

Прикачен файл

P1060929.JPG
N.Georgiev - специалист
още малко

Прикачен файл

P7110788.JPG

Прикачен файл

P7100770.JPG

Прикачен файл

P5021304.JPG

Прикачен файл

P5021293.JPG

Прикачен файл

P5021292.JPG
N.Georgiev - специалист
Тази я забравих. :-D

Прикачен файл

P3211254.JPG
kapanec - специалист
Честито, станало е много хубаво .Да си го ползвате със здраве и много любов дълги години
k_yakov - напреднал
Туй синкавото в долната част на стената, какво е. Само фибран съм виждал с тоз цвят.
EDI - майстор
Фибран е, вижда се черния надпис, отгоре вата.Браво, много е добре :partyman: .На това кривото между стаите бая къртене е паднало да го докараш.Ама ти си си спецалист, де, не съм се съмнявал.
k_yakov - напреднал
Тоз фибран пък за какво се слага, сега виждам такава стена. Нали не пуснал влагата, слагал се само на бетон и т.н.
N.Georgiev - специалист
Долу навсякъде е фибран , притеснявах се от влага , и затова съм го монтирал , като фугите му навсякъде е фугиран с полиоретанова пяна ,нагоре е стъклена вата на кнауф на 3 пластапо 5 см а на тавана е 5 пласта по 5 см , едната ми стена е с 5 см фибран до където ми стигна а другата част е каменна вата ,общо взето , всичко съм направил с остатъците от обектите .Пода също е с 4 см фибран а отдолу е два пласта рулонна хидроизолация 3 мм без посипка.
k_yakov - напреднал
N.Georgiev написа:
Долу навсякъде е фибран , притеснявах се от влага , и затова съм го монтирал , като фугите му навсякъде е фугиран с полиоретанова пяна ,нагоре е стъклена вата на кнауф на 3 пластапо 5 см а на тавана е 5 пласта по 5 см , едната ми стена е с 5 см фибран до където ми стигна а другата част е каменна вата ,общо взето , всичко съм направил с остатъците от обектите .Пода също е с 4 см фибран а отдолу е два пласта рулонна хидроизолация 3 мм без посипка.
Яка изолация, можеш да се топлиш и с пръдня.
N.Georgiev - специалист
k_yakov написа:
N.Georgiev написа:
Долу навсякъде е фибран , притеснявах се от влага , и затова съм го монтирал , като фугите му навсякъде е фугиран с полиоретанова пяна ,нагоре е стъклена вата на кнауф на 3 пластапо 5 см а на тавана е 5 пласта по 5 см , едната ми стена е с 5 см фибран до където ми стигна а другата част е каменна вата ,общо взето , всичко съм направил с остатъците от обектите .Пода също е с 4 см фибран а отдолу е два пласта рулонна хидроизолация 3 мм без посипка.
Яка изолация, можеш да се топлиш и с пръдня.
Идея си нямам как ти дойде тая тъпотия на акъла.

Тема "Малко снимки от ремонта в къщи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: