Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
vpeychev - помощник
Здравейте, реших да кача малко снимки на това което направих в двора миналата пролет.
Първо извиках багер да разчисти едно място от двора което беше малко занемарено.
На ръка определено нямаше да се справя.

Прикачен файл

DSC_001.JPG

Прикачен файл

DSC_002.JPG

Прикачен файл

DSC_003.JPG

Прикачен файл

DSC_004.JPG

Прикачен файл

DSC_005.JPG
vpeychev - помощник
После направих пясъчник на детето, засадих едни стари люляци които багера извади с корените.
Изравних терена, засадих трева а в горния край си оформих малка градинка за домати.

Прикачен файл

DSC_007.JPG

Прикачен файл

DSC_008.JPG
DSC_008.JPG (106.58 KиБ) Видяна 11039 пъти

Прикачен файл

DSC_009.JPG

Прикачен файл

DSC_010.JPG

Прикачен файл

DSC_011.JPG
vpeychev - помощник
Купих една пързалка от Баухаус, и реших да направя къщичка с люлка към нея, въжета за катерене и още няколко неща за забавление на децата. Направих си проект, поръчах си дървения материал от един склад и платих да ми го шлайфат и да отнемат ръбовете на гредите. После започнах да сглобявам.

Прикачен файл

DSC_011.JPG

Прикачен файл

DSC_012.JPG

Прикачен файл

DSC_013.JPG

Прикачен файл

DSC_014.JPG

Прикачен файл

DSC_015.JPG
vpeychev - помощник
Стана лесно, бързо и детето много се радва. Минимално като средства. В нито една фирма която произвежда детски центрове не намерих цена под 2000лв. за подобно нещо. на мен ми излезе 800лв. с разходите за багера извозване на боклука, пързалка, люлка и материала. Всичко съм си правил сам, за майстори не съм плащал.

Прикачен файл

DSC_016.JPG
EDI - майстор
Браво, страхотно е станало :supz: :partyman: .
batkotony - специалист
vpeychev написа:
После направих пясъчник на детето, засадих едни стари люляци които багера извади с корените.
Изравних терена, засадих трева а в горния край си оформих малка градинка за домати.
Печелиш и моите адмирации.И в рамките на шегата-особено за "детската" количка... :lol:
Изображение
bulhomes2 - майстор
vpeychev написа:
Всичко съм си правил сам,...
Удоволствието от това е най-голямо. Поздравления :prayer: =D>
vpeychev - помощник
Това да направиш нещо с двете си ръце е голямо удоволствие, допуснал съм грешки със сигурност, но човек се учи цял живот :)
cybersas - специалист
Можеш ли да споделиш откъде и колко ти излезе "коритото" за пързалката - все на кофти цени попадам...

Тема "Пързалка, люлка и малко оформяне на двора." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: