Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
MamaMy - майстор
Eто какво даде Гугъл:
резултат
jekasus - майстор
някой написа:
Как правиш обратното търсене по картинка, нещо не мога да се оправя с тази хватка :?
Гугъл
Изображения
Там в лентата цикаш на фотоапарата, оттам нататък е лесно.
hidrazin - майстор
Тези не вършат ли работа?
http://rachna-izrabotka.com/productv/876/klimatik.html
Иначе същата такава пиктограма се продава тук. :-D
http://www.kristaltoys.com/piktograma-k ... 69f7c42e26

Относно търсенето по картинка:
Отиваш с мишката на това дето ще търсиш. Десен бутон на мишката и избираш - "Копиране адреса на изображението"
После в началната страница на чичо Гошо горе чукаш на "Изображения".
В прозореца за търсене се появява фотоапарат и клавиатура. Чукаш на фотоапарата и се отваря прозорец. Там пак с десен бутон на мишката поставяш URL адреса на картинката който си копнал в началото.
Това е. Ако нещо не стане - пиши.
:partyman:
P.S. jekasus ме е поизпреварил. :)
hidrazin - майстор
Стара версия на кое? Първо чукаш там където е стрелката - на изображения. Появява се фотоапаратът дето съм го оградил.
Прикачен файл:
klimatik.jpg
Като чукнеш на фотоапарата се появява това и съм ти снимал как с десен бутон на мишката може да сложиш адреса на изображението.
Прикачен файл:
klimatik.jpg
Сори за малко големите картинки. :cry:
:partyman:
profesionalist_wood - майстор
някой написа:
Да, точно това търся. Благодаря!
hidrazinе, стана някаква магия :shock: Отдавна знам за въпросната функция, но го нямаше въпросното апаратче! И ... чудеса - сега се е появило :?
И при мен чат-пат в Гугъла не ми излиза фотоапартчето защото съм с хром а не с експлорър :?
Тани - модератор
Разделих тази тема от друга изтрита тема, защото смятам, че ще е полезно за тези, които не знаят как да търсят картинки в Интернет.
EDI - майстор
Много добра тема, аз поне за сефте разбрах, че и по картинка може да се търси. :partyman: .Все съм си мислел защо няма такава функция, пък то имало. :lol:
MamaMy - майстор
Тани, защо точно мен ме сложи отгоре?
Аз не съм дал обяснение дори и с една цяла дума. Просто тази тема тръгна много бързо в грешната посока и докато се върна от работа вече нямаше за какво да пиша. :?
Остави поста на хидрата само намалете картинките на 800х600 щото ми чупи монитора!
Тани - модератор
Не съм слагал никого отгоре! Просто ти беше първия който си дал резултатите от търсене по картинка и заради твоя пост тръгна дискусията. Автора на другата тема не смята дискусията за полезна и искаше да я затрием и затова я отделих като съвсем друга тема, защото смятам, че ще е полезна за всеки, който не знае за тази функция на търсачката. Лично аз съм си сложил линка направо в предпочитани и най-редовно го използвам, за да търся сайтове или картинки с по-добра резолюция. Виждам, че и Еди смята темата за полезна. Ако държиш , ще те махна от там и ще напиша някакъв уводен пост за темата.

ПП Той Хидразин е готин пич и ще си оправи картинките, нали Хидразине :partyman:

Тема "Как се търси по картинка в Google ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: