• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
jekasus - майстор
hidrazin написа:
Кажи баба тенкю! :prayer:
:partyman:
Ще кажа, ако махнат максимума :censored: Как да си трия снимките, те всичките са полезни :-D
И ще викам срещу дискриминация :-D Стив има 20 страници, а аз само 15.
stiv1961 - майстор
И моите ,,привилегии" :-D почнаха да ги режат, вчера качвам снимка и опаа- същия надпис. Та се наложи да трия още файлове.
hidrazin - майстор
Не е само при теб. Кога питах преди няколко дена защо не мога да кача и ме "светнахте" по въпроса изтрих поне 1/3 от качените като сметнах че са ненужни. Да ама от тогава съм качил една или две снимки и вчера пак - не може!
Е ами поне да се каже колко е лимита за да си правя сметка. Ще ползвам външни линкове, но тъй както са несигурни колко ще стоят там ще се загубят ценни снимки. То и на Рамблера изчезнаха доста снимки на потребители.
:partyman:
8180 - майстор
hidrazin написа:
Е ами поне да се каже колко е лимита за да си правя сметка.
Аз лично не знам лимита.
Страхувам се, че до понеделник няма да се изясни
hidrazin - майстор
Аз за никъде не бързам. :) Просто ми стана интересно пък и няколко човека "изревахме" едновременно. По принцип в началото качвах снимките на друго място и тук - само линкове, но преглеждайки 1-2 стари теми ми направи впечатление че вече ги няма. За някои постове снимките са ценен материал и без тях се обезсмислят. Разбира се има и много ненужни снимки из форума или такива, които вече не са актуални/необходими.
:partyman:
stiv1961 - майстор
Доста от снимките изчезнаха когато форума се сриваше на няколко пъти. Тогава май и някои теми се затриха, не съм сигурен :?
chapara - майстор
Защо аз нямам никакви проблеми??? :? Качвам си всичко в една папка в "Снимка.бг", от там си ги хлопвам тука и това е :? :cool:
Изображение
alsted - майстор
Преди и аз правех така (с цел щадене пространството на форума), но лично Тани ме разубеди, че по-уместно е да си ги качвам тук. Сега вероятно има някакъв проблем :?
bulhomes2 - майстор
Оправен е проблема вече. И на мен не ми даваше да качвам, но вече дава.
stiv1961 - майстор
Язък, изтрих си половината файлове :sad:
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Тема "Качване на снимки - нагледно" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: