• 1
  • 2
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
svetoslav_04 - помощник
Не се е избистрило мътно ми се вижда. Да се надяваме със застудяването да се оправи .
genkogenev - специалист
Маняшко ! =D>

Подовата настилка , каква ще бъде ?
Hoвoceлckи - майстор
Надявах се някой друг да повдигне въпроса, но не би ... Срам-несрам ще питам: лампата в оджака? Сега прави хубав визуален ефект. Казваш, че ще се пали реално. Най-малкото бързо ще се опуши. Ще се нагрява доста, та и пламъци ще я лижат. Достъпна ли е поне за смяна на крушка да речем? Разкажи ако е нещо специално. Или само временно си я сложил, за снимките?
svetoslav_04 - помощник
Лампата не е поставена само за снимките , а е за постоянно там не съм я сложил за визуален ефект , а за мое удобство .Лампата е огнеупорна, крушката се сменя безпроблемно , стъклото на лампата се сваля и може да се измие ако се опуши, също така може и цялата лампа да се демонтира. Поставил съм я доста нависоко и пламъците не я достигат толкоз поне при пробното палене на огъня. За всеки случаи имам резервна лампа и стъкло все пак всичко става моя си е идеята да сложа осветление вътре, пък и винаги може да се премахне и да се замаже дупката. Идеята ми е когато ползвам електрическата скара вечер понеже не пека постоянно на жар е доста тъмно ,а с лампата поне за мен е много по добре и виждаш нормално. Надявам се да няма никакви проблеми и да я ползвам по предназначение. :yawinkle:
svetoslav_04 - помощник
genkogenev написа:
Маняшко ! =D>

Подовата настилка , каква ще бъде ?

Смятам да сложа гранитогрес за по лесна поддръжка .
На доста места съм гледал че слагат камък, но и на много места е доста изцапан точно пред скарата .
genkogenev - специалист
Точно за това те попитах . Камъка поема пръските от скарата и остават петна .
  • 1
  • 2

Тема "Кът за скара." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: