• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
Rockwalll - специалист
какво по-точно питаш за Флекса - това на снимките е същото като на най-дясната от първите ти снимки - само с друг модел и друг цвят - материалът е еднакъв - полимерциментна смес се нанася на стени и под и се оформя в релеф и цвят ...

...Ииии ...както казваше един майстор, докато падаше от покрива с керемида в ръка ... ГОооо ООО ТООоооооо ВО :?

tuninghuman тези последните снимки също ли са на твои обекти ?? Гледам ЕТЪРА ??? Кажи де !!! :o

А колкото до
АЗ обаче търся по-БГ вариантите - градешки камък
около самата къща. на не повече от метър височина - неравно
И изкуствени имаме такива - не се притеснявай да попиташ :-D

Прикачен файл

200х200 ЕТНА  .jpg
200х200 ЕТНА .jpg (39.86 KиБ) Видяна 53349 пъти

Прикачен файл

200х200 hvoyna .jpg
200х200 hvoyna .jpg (35.4 KиБ) Видяна 53349 пъти
tuninghuman - специалист
tuninghuman тези последните снимки също ли са на твои обекти ?? Гледам ЕТЪРА ??? Кажи де !!! Surprised



:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :? :? :? :?


mой обекти ... не бе брат ... просто си действам по вилата стъпка по стъпка ... бебешки стъпки т.е.

и питам и разпитвам, вси4ко ме интересува ... щото 1 път се плаща ... не всяко нещо де ...


ето тва е обекта де .. в частност


и още някъде другаде искам каманяци ... и около самата постройка ...

Изображение



а ей такива имате ли ... :roll: :roll: :roll: :o :o :| :| :| :arrow: :arrow: :arrow: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :? :?


Изображение







ПС. ЕТЪРА Е МАЛКО ДАЛЕЧЕ - ТОВА Е СВ. ВЛАС - ЛЕТО ГОСПОДНЕ 2007
Rockwalll - специалист
eee, ти пък - ясно че е на ВЛАС - не съм и помислил, че е на Янтра - просто ми стана интересно да не си хванал и някой по-голям обект покрай къщата

а каманяци всякакви - само да искаш

Прикачен файл

200х200 ЕТНА  .jpg
200х200 ЕТНА .jpg (39.86 KиБ) Видяна 53341 пъти
Rockwalll - специалист
ето такъв

Прикачен файл

200х200 преслав .jpg
200х200 преслав .jpg (35.76 KиБ) Видяна 53250 пъти
tuninghuman - специалист
изглезда добре но е малко студен.


Някои може ли да даде съвети как се прави това точно - какви камъни да търся, кои са качаествени и кои не? Мисля като стане да му лепна една ръка лак (яхтен) за да го пази и да има лъскав елемент :-D

Изображение

http://img25.imagevenue.com/img.php?ima ... _684lo.jpg
Последна промяна от tuninghuman на пон сеп 10, 2007 1:53 am, променено общо 1 път.
Rockwalll - специалист
ама още ли не си разбрал - цветът е какъвто поискаш - релефа да е такъв, какъвто трябва, а цветът се прави - ето има и по-топъл вариант - може да е всеки от цветовете, които видиш на сайта ни, пък и друг, ако намериш такъв :)

Прикачен файл

200х200 preslav yellow.jpg
200х200 preslav yellow.jpg (37.41 KиБ) Видяна 38506 пъти
rockwall - майстор
яхтен лак не значи че се лакират яхти с него и че издържа на всичко.
едно чамово шкафче което изкарах на балкона и беше с 3 ръце яхтен лак вече е само по ЧАМ

Има си запечатващи лакове за камък - не се скръндзосвай - няма да спестиш много, а ще си отвориш работа със сигурност
pipbel - майстор
rockwall

Нямаш ли дистрибутор към Варна ?
Щото да идвам чак до Пловдив ще стане двойна цената на камъните ти ако реша да взема нещо от тебе.....

И не даваш на сайта си никакви размери за различните видове. Само цени на м2 виждам, дай поне и дебелина.
rockwall - майстор
изобщо няма да стане двойна цената, защото сме супер с логистиката ползваме достатъчно изгоден транспорт.

Ти си реши за цвят и модел и количество и ще мога да ти дам и цена за доставка

Размери на моделите не давам защото в някои от тях има над 10 различни елемента

дебелината е от 10мм максимум до 30мм за най-дебелите модели

но ако искаш да питаш нещо пиши ми през сайта или на мейл
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Външни каменни облицовки на къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: