• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
enterprise - специалист
Добре, че влезнах да видя как отново ни критикуват, за да видя и на ЯСО ремонта как върви да ми оправи настроението :roll: Мене ме кефи , защото създава уют във всичко което прави :2thumbs:
Nikito0o - помощник
:shock: перфектно !!! :shock: Очите ми направо ще останат тук ...Въобще нямам никакви претенции или забележка за нещо ...А това прекрасно таванче сам си ли го прави ?!?!?! :?
yasoo - специалист
Благодаря за хубавите думи :)
Nikito0o написа:
:shock: перфектно !!! :shock: Очите ми направо ще останат тук ...Въобще нямам никакви претенции или забележка за нещо ...А това прекрасно таванче сам си ли го прави ?!?!?! :?
За човек който през живота си не се е занимавал с нещо подобно и аз мисля, че съм се справил перфектно :) Тавана почти изцяло съм си го правил сам. Единствените майстори бяха плочкаджията и за цикленето на дюшемето викнах фирма :) Останалото си е мое дело :-D (шпакловане, измазване, гипсокартон, боядисване, електро, ВиК, някои от мебелите, дърводелската работа...и т.н.)

П.П. Май по добре да взема да сменя бранша ааа :-D
Стефан - майстор
Надявам се тая дървена ограда да е временно решение. Иначе, в най-скоро време ще изгние в земята.
yasoo - специалист
Стефан написа:
Надявам се тая дървена ограда да е временно решение. Иначе, в най-скоро време ще изгние в земята.
Нека си гние :wink:
Оградките из целия двор ги сложих само и единствено заради кучо :-D Всичко изяде и изпотъпка диването
kuuuuuul - майстор
Тази височина достатъчна ли е и има ли ефект ,че и аз имам същия проблем/немска овчарка/? :?
mira_koce - помощник
Аз ако бях на твое място бих си направил висока ограда да не се вижда какво е вътре, но това е въпрос на лично мнение , иначе е станало супер.А на тази голяма тераса какво голямо хоро може да се извиеееееее :laola:
yoneta - специалист
моите адмирации....може би много жени ще се радват да живеят в такъв дом....само едно въпросче имам - от какъв плат са изработени калъфите на столовете и табуретките в холчето и кой е свършил тая работа?в смисъл - професионалист или не?
yasoo - специалист
След един мноооого дълъг застой от към ремонтните дейности най-накрая се хванах да си направя и мини кухничката. Преди няколко годинки бях качвал нейна снимка тук във форума та да се види в какво плачевно състояние е. Най накрая настъпи и момента за "ъпгрейд" и на това помещение :-D
Стартирах преди няколко седмици ето от това състояние на стаята:

Изображение

Помещението беше под всякаква критика... то си и личи де хихихих
Сложих един Велукс, свалих тапетите, фазера от тавана, теглихме чистак-бърсак нови токове, прокарахме изцяло ново ВиК (канала е външен по простата причина, че нямаше как да се вкопае... стеничката отзад е съвсем тънка 6см... в общи линии е декоративна)

Изображение

Изображение

Изображение

Дойде ред на изолацията.... минерална вата.... и то двойна :)
Гипскартона го сложих директно в/у дървените греди.... не ми се занимаваше с алуминиеви профили.... бая зор видях с тез хиляди чупки по тавана, но все пак се получи перфектно.

Изображение

Изображение

Две ръце гипсова шпакловка... една с Колоркит.... малко шкурене и стените и тавана станаха като стъкло ;)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Последна промяна от yasoo на пет сеп 16, 2011 10:03 am, променено общо 1 път.
yasoo - специалист
Бял латекс за да светне малко и без това мрачното помещение.... малко шкурене, китосване и боядисване на гредите със същата тъмно-кафява боя като в другите стаи. Фигиране с акрилен силикон м/у гредите и стените....

Изображение

Изображение

Изображение

За момента толкоз.... довечера продължавам с бояджийстване хихихи смятам да "отсека" хубаво боята м/у стените и гредите. Ще сложа и едни мини (1х1) дървени первазчета м/у тавана и гредите.
Петък идва ред на ламината....
А другата седмица живот и здраве ще направим и шкафовете за кухнята.... в момента все още доoбмислям проекта за нея... сега ще пусна и проектчето ми да го видите пък и да дадете някой съвет :)))
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

Тема "Скромните аматьорски ремонтчета на yasoo" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: