• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
lyubohar - майстор
Хола ми е отворен към спалнята.2 телевизора.На единия гледа жената,на другия оттатък-аз.
Обаче си пречим със звука.Искам да включа блутут към слушалковия изход ,или някъде другаде в телевизора и да ползвам слушалки.
Условието е никакви кабели.И не огромни слушалки,а като тези за телефон с блутут.Ползвах такова устройство,но слушалките са огромни.
Телевизора е Сони.Хубав,но вече стар.Някакви идеи по моето задание?
Благодаря.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на чет май 23, 2024 10:13 pm, променено общо 1 път.
Lisko - майстор
Дали са ти търсене за джаджата, дали са ти и слушалки - макар и големи, въпреки че питаш за малки.

Аз предпочитам големи (и ползвам). Моите са с две АА батерии и карат наистина дълго. Малките дето ти влизат в ухото първо трябва да се зареждат редовно и второ не спират страничните шумове толкова добре.
lyubohar - майстор
Казал съм малки.Страничните шумове не ме притесняват.Гогле съм ровил,но с малки слушалки не съм попадал.Затова и питам.
Lisko - майстор
чет май 23, 2024 10:38 pmlyubohar написа:
Казал съм малки.Страничните шумове не ме притесняват.Гогле съм ровил,но с малки слушалки не съм попадал.Затова и питам.
Момент сега - не си намерил никъде малки слушалки???
В магазините за мобилни телефони не е ли пълно с малки слушалки?
В алиекспрес е фраш с блутут слушали дето се зареждат в кутийка, нещо като пауърбанк е кутийката - с по-големи батерии така, че в нея слушалките могат да се зареждат многократно.
hidrazin - майстор
чет май 23, 2024 10:42 pmLisko написа:
В магазините за мобилни телефони не е ли пълно с малки слушалки?
Не само там а и в Технополис, Техномаркет, магазините за компютърна техника...
Миналата година купувах за подарък на малкия на един приятел за няма и 200 кинта.
Много е доволен. Е, то има и за 30-тина кинта и получаваш като за 30-тина кинта - звук като от картонена кутия за обувки.
Има и за хилядарка и нагоре ама си е изсилване...
:partyman:
radius - майстор
Е какви са тия малки слушалки дето не си попадал?! Вземи си импланти за глухи, наистина са малки.
hidrazin - майстор
чет май 23, 2024 11:42 pmradius написа:
Вземи си импланти за глухи, наистина са малки.
Бааа..., не е ли доста ... грубо?
Човека не е в час и пита чистосърдечно.
То и аз не бях попадал на такива (с кутийка-зарядно даже) докато не се наложи да купувам подарък.
Просто никога не са ми трябвали и ми е било извън сферата на интересите.
Даже до миналата година въобще не знаех че съществуват.
:partyman:
P.S. Май имам един кашон/голяма торба слушалки за подаряване.
По спомен има и безжични но ще е когато се наканя да мръдна до Северна БГ и да вида какво от тях е читаво.
В близко време няма да е. Евентуално лятото или есента.
radius - майстор
След като е ровил в гугъл и не е открил каквото търси, реших че и тези които му предлагаш са големи , та затова предложих нещо по-малко.
  • 1
  • 2

Тема "Блутут за телевизор." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: