Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
R2D2 - помощник
Звукът е един и същ без значение дали е пълна или празна. Дори я пуснах да центрофугира без ремък с надеждата да чуя пак същия звук. Но уви двигателя жужи като пчеличка.
Justy - майстор
Та, викаш да не си купуваме Индезит :shock: Ама пък бихме Кипър :wink:
А първият въпрос, който трябваше да ти задам - в какво се изразява "променения звук" при центрофугиране? Свирене, тракане?
R2D2 - помощник
Браво на нас! Тракането е още далече. Не е и точно изразено свирене, когато лагерите са напълно сухи, а е звук с по-висока честота и сила от преди. При затворени врати в хола не се чуваше центофугирането, а сега са чува ясно. За сега мисля да изчакам за да видя на къде ще тръгнат нещата(въпреки че посоката е ясна). Ако не успея да я продам за резервни части, като купим друга(нова или втора употреба), ще се пробвам на тази. И момчета.... англичаните много правилно са го казали: Не сме достатъчно богати за да си купуваме евтини работи!
Takezo Sensey - модератор
R2D2 , написах ти в малко по-предни постове тИлифона на един Софийски момък дето ги прави !
Д'звъзнаш :handy: питаш кое колко, смяташ ... аха устройва ме \:D/ =D> или ааа не ме устройва [-( [-X ...
Меташ я У колата и беж към Софето, и така два пъти веднъж да я оставиш, веднъж да си я 'земеш .На втория път минаваш през мене да чепря по ... :-D
valey - специалист
Здравейте,
Имам същият проблем с един Бош с горно зареждане.
Жената вдига на УРА входа,когато пере.
Този момък всички марки ли ремонтира,че от сервиза ми счупиха ушите с цифра.
Spokoiniq - майстор
Отиваш на ул Поп Грую 20, пряка на Ботевградско шосе, човека внася и рециклира Миеле и Бош и Сименс, има части, и опит, и не взима скъпо, иди.
Може ли някой да ми каже люка на indesit wi 62 с кои други модели е съвместим.
Благодаря
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
maryanche написа:
Може ли някой да ми каже люка на indesit wi 62 с кои други модели е съвместим.
Благодаря
Целият люк? Какво точно те интересува?
plamen6703 - майстор
Нова окомплектована врата за такава пералня струва около 120 лв.

Тема "INDESIT WI 82-подмяна лагери" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: