Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
mladkal - майстор
Хайде на бригада при Отец Иван!
....Кой с каквото може да помогне!
Една такава инциатива, ако се подготви внимателно може и да направи чудеса.

Преди много време в малки германски градчета се правеха лагери, където ние от немско изучаващи ученици до 30-40 годишни хора работехме и се забавлявахме на едно. Детски площадки, градинарство и какво ли още не...Имаше хора от цял свят, а местните власти ни осигурявах каквото е нужно - като документи и разрешителни, транспорт с тежка механизация и т.н.
stivemaster - майстор
Колеги аз ще изкажа по различно мнение от вас,макар че искрено се кефя на ентусиазма ви и супер се ядосвам на манталитета на отеца.Значи провокира ме "новинката" по БТВ новините за това че ще събарят приюта.
Какво имам предвид ,незнам какъв е отеца като човек но гледах репортаж за това как се отнася към документалната страна на въпроса.Аз с това се занимавам професионално(с документооборота в строителството)и съм потресен от това което видях ,няма да го квалифицирам но ще отбележа - това му отношение хвърля в приключение настанените при него хора и обезмисля вашите усилия ,дарените средства и материали.
Спокойно можеше да се потърси някой строителен техник измежду спомоществователите който да уреди нещата навреме, а не да се стигне дотук.

Тема "Храм-приютът на отец Иван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: