• 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 38
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
nautilus33 - майстор
Благодаря. Стана ми ясно. Мерси и за съвета за степнки :)
nautilus33 - майстор
Някой може ли да препоръча боя, била тя и под формата на спрей, за колела, но ако може да е някаква по-устойчива на надрасквания. Че съм тръгнал да реставрирам един стар български БМХ.
radius - майстор
Няма такава - хем спрей, хем и устойчива.
shotik - майстор
radius написа:
Няма такава - хем спрей, хем и устойчива.
Убедил съм се , че боя в спрей е скъпа и неустойчива , предпочитам с мече да нанеса боя , ако не мога да ползвам компресор .
nautilus33 - майстор
Имах предвид, че спрея ще е последн вариант, ако има такъв. Иначе кажете коя е добра.
shotik - майстор
Ползвам алкидни и автоемайл лакове. Ползвал съм и 3 в 1 на Протекта , сребърен феролит самостоятелно и в комбинация с алкидни бои, но най - добре ми се получава комбинация със синя боя.
nautilus33 - майстор
Сребърен феролит и синя боя ли? Имаш ли снимки?
shotik - майстор
nautilus33 написа:
Сребърен феролит и синя боя ли? Имаш ли снимки?

Прикачен файл

CIMG7735 m.jpg

Прикачен файл

CIMG8965 m.jpg
CIMG8965 m.jpg (107.88 KиБ) Видяна 1170 пъти

Прикачен файл

CIMG9507.JPG

Прикачен файл

CIMG9506.JPG
shotik - майстор
Да запитам , някой от форума дали има такъв велосипед - Балкан ТуристМ ВСТ- 26 М ?
Трябват ми снимки от близо на рамка, стикери, захващане на осите .Може и на да не е негов, но да направи снимки .

Прикачен файл

0_e564a_m.jpg
nautilus33 - майстор
Някой може ли да каже какъв е най-лесният начин да сваля хромираното покритие на капли за колело. Хванах се за препоядисам един стар БМХ на завод Балкан :). Обаче каплите са хванали ръжда не места, и реших да ги боядисам. Но, не знам как да го сваля. С ъглошлайва и телената четка не става, просто ги лъска. Чудя се дали грунда ще хване добре директно върху хрома?
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 38

Тема "Велосипеди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: