• 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 38
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
fu4ko - специалист
Днес наплетох тази предна шосейна капла 28" с главина Diadem за дискова спирачка.Също и задна капла 28" на шлици за дискова спирачка.Обръчите(шините)са тристенни.Утре предстои центроване.Цена за наплитане и центроване 4лв на бройка.Плетка-cross 4

Прикачен файл

IMG_20150711_142717.jpg

Прикачен файл

IMG_20150711_142744.jpg
Последна промяна от fu4ko на нед юли 12, 2015 2:02 pm, променено общо 1 път.
fu4ko - специалист
Ето я и задната капла.Плетка-cross 4

Прикачен файл

IMG_20150712_133835.jpg

Прикачен файл

IMG_20150712_133928.jpg
KingLin - майстор
ето ви идея за тунинг :)
Прикачен файл:
velokolelo.jpg
velokolelo.jpg (22.61 KиБ) Видяна 1939 пъти
fu4ko - специалист
Здравейте момци!Трябват ми 36 броя спици 155 милиметра за да сменя обръча на 24 цола задна капла на електрическо колело.Приемам оферти с куриер.Някой ако може да помогне да сподели цена на спици да кажа на клиента дали го устройва и да се разберем.Днес говорих с шофьора на Автокомплект-София дето доставя при нас части и каза че май има.Ако някой може да провери ще съм много благодарен и ако има да вземе и да дам адрес да ги изпрати щот шофьора излиза в отпуск.
shotik - майстор
Ето и от мен пак един велосипед ,който ще ремонтирам

http://shotik.snimka.bg/other/sg-vaem-v ... 4.35874571


а това е вече готов Балкан Витоша

http://shotik.snimka.bg/other/velosiped ... 5.35874599
ZEDYCUS - майстор
=D> Страхотно възстановяване, доста игра е било. :partyman:
shotik - майстор
Пенсионерския ден минава бързо ,когато си се отдал на своето хоби, една седмица ми беше нужна с песъкоструйка, шабър ,нож , шкурка и други , за да се почисти и боядиса този " Балкан Витоша ",за да придобие сегашния вид.
За това ,китайското ,може би само три дни ще са ми необходими ,за да готово.Няма толкова работа по него, а и няма да се пребоядисва.
piron45 - майстор
shotik, ти си станал цар на велосипедите =D> Балкана е като нов. Не знам дали го правиш за пари или за забавление, но се получава перфектно. В интерес на истината имал съм от този модел и от по стария /още ми стои стария модел/. Този с облегалката ми вървеше по тежко, макар че си го купих с мерак за 150лв от магазина на времето, после го подарих. А стария модел върви леко и още си разхождам кучето с него. Е няма вида на този възстановения но това не ми пречи, пък и кучето няма претенции :lol:
Kumay - майстор
piron45 написа:
... Не знам дали го правиш за пари или за забавление, но се получава перфектно...
Не е за пари! Те и по телевизията го показаха - възстановява ги и ги дарява на деца! =D> :prayer: =D>
fu4ko - специалист
Пропуснал съм телевизията.Някакъв линк да видя и аз?Моя Балкан е същия на цвят и сичко ама иска реставрация на каплата и седалката.Трябва нов дунапрен.
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 38

Тема "Велосипеди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: