• 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 38
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
ilian ivanov - специалист
Браво.супер е станало колелото. :)
shotik - майстор
Паметна статуетка от спортен празник , за хобито ми да ремонтирам велосипеди и подарявам

Прикачен файл

CIMG9633.JPG
inspo - майстор
Честито. Заслужил си я. :thumbs:
Гост - специалист
Заслужено признание =D>
shotik - майстор
Преди няколко месеца ,наш колега от форума , работещ в магазин за велосипеди в кв Лозенец ми подари няколко рамки на велосипеди, една от тях е от английски велосипед RALEIGH ZENITH .Днес беше деня ,в който след събиране на останали ми части , да събера един велосипед . Не е боядисван или почистван, идеята ми беше да съчетая части от различни велосипеди и марки и да го направя.След известно време ще го разглобя и придам нов вид.
Ето го в сглобен вид :

Прикачен файл

CIMG9968.jpg
CIMG9968.jpg (114.71 KиБ) Видяна 1621 пъти
plamen6703 - майстор
Който го може си го може :-D
radius - майстор
Ама скобата на седалката пак е наопаки :razz:
Преполагам заради обърнатото рязано кормило, водача му идват далеч ръкохватките. А така курбелите остават назад спрямо таза... Дано да не кара по 200+км дневно :)
shotik - майстор
radius написа:
Ама скобата на седалката пак е наопаки :razz:
Този път е заради мен , така ми е по- удобно, иначе като беше, бях много назад ,бях много наведен напред и тежестта ми падаше на ръцете и ме заболяха .
nautilus33 - майстор
Да раздвижа малко темата- някой има ли предтава как да се направи, или правил ли е, допълнителна седалка закрепена към горната рамкова тръба, така че да се ползва от малко дете. Интересуваме направата на самата скоба и захващането към тръбата и седалката.
shotik - майстор
nautilus33 написа:
Да раздвижа малко темата- някой има ли предтава как да се направи, или правил ли е, допълнителна седалка закрепена към горната рамкова тръба, така че да се ползва от малко дете. Интересуваме направата на самата скоба и захващането към тръбата и седалката.
Не съм правил, но ако решиш да правиш , непременно да направиш от шини удължение ,където детето да може да си сложи краката , за да не ги вкара между вилката и спиците!
Виждал съм го това, изкривена вилка, усукани спици и отрязано парче месо от мускула на детето !
Прикачен файл:
CIMG9808.JPG
Примерен чертеж, на горна и наклонена тръби на мъжки велосипед да се захване със скоби конструкцията , за да не се върти, седалката ще измислиш как да я прикрепиш.

Чертежа е по спомени от стари времена , не чак толкова изискан, но се надявам ,че ще го разбереш.
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 38

Тема "Велосипеди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: