• 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
ESPACE - майстор
ср фев 09, 2022 10:28 amlyubohar написа:
Добре.
На снимката ми която гледах пише 4.93MB.
Надявам се,че сега е ясно.
То през цялото време беше ясно на всички.
Само не стана ясно как nakatasan след като си е намалил снимката до 400х300 пиксела пак не е успял да я качи. Там наблегни с обяснението.
inspo - майстор
На който не му се занимава да преоразмерява снимки мога да предложа решение.
Инсталирате си второ приложение за фотоапафат от гугъл плей.
Настройвате го да снима с резолюция подходяща ,за форума.
Когато искате да качите нещо тук, снимате с него.
Така няма да се налага да сменяте постоянно настройките на основното приложение на камерата, нито пък ще трябва да оразмерявате снимки.
nakatasan - специалист
ср фев 09, 2022 2:20 pminspo написа:

Настройвате го да снима с резолюция подходяща ,за форума.
Здравейте, оправих се с моите снимки като ползвах линкове.
А каква е подходящата резолюция за форума? Като се опитвах да кача снимка като вмъкна файла не ми каза до колко мегабайта и с каква резолюция трябва да е снимката. Като не я хареса, само изписа, че е много голям файла.

Поздрави :-)
lyubohar - майстор
Пробвах пак да пратя една снимка и излезе надпис,че е по голяма от 2МВ.
Значи до 2МВ става.
Здравейте, искам да намеря някой, който може да ми създаде рамка за колело по снимки и видео от ютуб, възможно ли е такова нещо
radius - майстор
Да, в байкърския форум един пич си проектира титанова рамка и си я поръча в Китай. Цената е като за индивидуален проект.
vencil - специалист
Реших да си освежа (не да го къпя) колелцето (3х9) че взе да остарява като мене обаче с изненада установих че частите от средния и по-високия клас реално вече са изчезнали. Демек за 9-ката общо взето се намират части само от ниският клас колкото да се подържа в движение.
Още по-лошото е че и ново читаво колело не можеш да си купиш, няма бе (по родните магазини). И ся трябва да се молим да не ни се износват или чупят кУлелетата.
Както казват у фейса - чувствам се разочарован. Просто се оплаквам, навремето си мислих че дъълги години ще може да се подържа ма то много бързо летяло това време бе :sad: .
radius - майстор
Абе то може, но няма да ти хареса цената, а и от чужбина е по-лесно (Каньон, Радон ...).
Иначе велоиндустрията много се "развива" в ущърб на пазара втора ръка на комппоненти и велосипеди. Постоянно нови стандарти, да ни е гадно. Единия ми байк е 27,5, вече е демоде този размер и примерно някои производители на гуми във високия клас нямат този размер за определени модели. Само 8г го търкалям и не мисля да го сменям заради модата. Все се карам в байкърския форум с поддръжниците на модните течения...
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38

Тема "Велосипеди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: