• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
vancho20 - специалист
Мнения за фирма АМН Мушиков има ли някой , как се представят в дограмаджийството?
maxuel82 - специалист
Още не съм сложил но за сега съм се спрял на Ролпласт !Имат някакъв нов профил Трокал Елеганс -малко по заоблен :idea: и аз ще слагам от високоенергийното стъкло "ТЕРМО РЕФЛЕКТ" !Забавих се малко защото искам да си правя и локално парно и сега мисля откъде и как да минат тръбите под касите на вратите че да не разбивам или режа паркета :idea:
vancho20 - специалист
Имаш ли инфо за Ролпласт в Пловдив как се справят с монтажа и гаранцията след това?
maxuel82 - специалист
Ами ще видя като ми я монтират :-D Момчето ми се вижда много свястно и мисля че ще се справят с монтажа !Освен това ми даде и най-добрата цена измежду фирмите в които бях питал !Също така поемат и пълна гаранция освен ако не счупя стъклопакета :-D Бях се ориентирал и към профилинк но видях че профила за касата на прозорците им е 3 вместо 5 камери :wink: Само профила от които се правят крилата на прозорците е 5 камерен :idea: Укрепващата арматура която се слага вътре в профилите при Ролпласт е метален профил (нещо подобно на UD-то на гипсокартона) а при Профилинк е пластмасов :idea: :? Освен това Профилинк нямат от това висикоенергийното стъкло "Clima gard solar" а само КА стъкло ! Измежду ЕВТИНИТЕ дограми мисля че РОЛПЛАСТ е добър избор ! Поне на мен така ми се струва !Ако някой има друго мнение по въпроса нека да сподели ! :idea: :?
Хицко - специалист
За мен е важен крайния резултат. Виждам, че много четеш. Но в крайна сметка ще се прецакаш :lol:
pavkatay - майстор
maxuel82 написа:
.......Бях се ориентирал и към профилинк но видях че профила за касата на прозорците им е 3 вместо 5 камери :wink: Само профила от които се правят крилата на прозорците е 5 камерен :idea: Укрепващата арматура която се слага вътре в профилите при Ролпласт е метален профил (нещо подобно на UD-то на гипсокартона) а при Профилинк е пластмасов :idea: :? Освен това Профилинк нямат от това висикоенергийното стъкло "Clima gard solar" а само КА стъкло ! Измежду ЕВТИНИТЕ дограми мисля че РОЛПЛАСТ е добър избор !.......
Ебахти и глупостите..... :lol: :lol: :lol:
:lachtot:
Видял......чул........
Ами отваряйте си очите и ушите по-добре и мааааалко помислете преди да пишете нещо.
maxuel82 - специалист
pavkatay написа:
Ами отваряйте си очите и ушите по-добре и мааааалко помислете преди да пишете нещо.
нали точно за това споделям какво мисля и какво съм разбрал че да може да ме посъветвате !ама нищо конкретно не казвате бре хора :? Естествено че може да съм написал глупости :idea: никога не съм се занимавал с дограми а и отскоро почнах да се интересувам защото ми предстои смяна на старата дървена дограма и НЕИСКАМ да се набутвам :cry: Нали затова пиша за да ме посъветвате ВИЕ специалистите дето с това се занимавате ! Аз съм се ориентирал към РОЛПЛАСТ !!! Кажете коя фирма да избера щом това мое решение не е добро ! :idea: :?
Хицко - специалист
maxuel82 написа:
Кажете коя фирма да избера :?
На ЛС ти пратих координати. Аз съм много доволен от тая фирма, затова цялата дограма ми я прави тя.

Офиса на фирмата е на В. Априлов, но шефа на фирмата идва лично на място - оглежда, консултира, изработва и монтира. Скицира желанията ти, и след обработка данните на компютъра, ти съобщава цената. Работи добре, и не е скъпчия.
zvetomil - специалист
Аз съм за Ролпласт ,дограмата е евтина защото се работи и предлага на едро иначе е измежду наи добрите профили.Справка в гуглето от кога произвеждат ПВЦ дограма в Троисдорф!!!!
pavkatay - майстор
zvetomil написа:
Аз съм за Ролпласт ,дограмата е евтина защото се работи и предлага на едро иначе е измежду наи добрите профили.Справка в гуглето от кога произвеждат ПВЦ дограма в Троисдорф!!!!
И най-важното е ,че е с метални усилители :lol:
пп А справка в гуглето ще покаже и откога се произвеждат автомобили в Германия, САЩ и Япония и кой е лидерът по продажби и нови технологии в момента.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

Тема "Кой да ми направи дограмата ???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: