Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Celeborn - специалист
Здравейте, за много години :)

Имам един голям проблем - скъсах си задника (с извинение) да обикалям магазините за килими и подови настилки в София и никъде на намерих това, което търся - а именно чисто бял килим (съвсем обикновен). Никъде не предлагаха нещо по-голямо от метър на два максимум, а мен ми трябва 3.70х3.20... затова исках да попитам някой има ли идея дали се правят килими по поръчка? Или знае къде може да има евентуално нещо, което да ми свърши работа? Звънях в две фабрики (дори забравих в кои градове бяха), но ми казаха, че за единични бройки нямало как да стане...

Мерси :)
tuty - помощник
Погледни в сайта на Декотекс - не знам дали изпълняват поръчки на дребно, но можеш да изпратиш запитване. Успех в търсенето!
Profi Stroi - специалист
Ако имаш късмет на едно място може да намериш
Магазина се намира в кв.Иван Вазов спирка на трамвай 1/предпоследна/
Магазина е на някаква сливенска фирма
Намира се в партера на блока с/у самата спирка
Успех
Celeborn - специалист
Благодаря ви, отивам още утре :) (предполагам става дума за една и съща фирма даже...)
Stanimir - напреднал
Ако не намериш никъде килим,какъвто искаш,може да си поръчаш в Сливен,в самата фабрика.
maistorcheto33 - специалист
Аз също търся килим за детската стая. Обиколих доста магазини в София, но нито един килим не ми допадна или пък бяха в неподходящи цветове и не могат да се съчетаят със стаята. Кажете някой магазин, където да има голям избор, ако мога да ги разгледам и онлайн ще е чудесно, защото нямам много време да обикалям, а и вече ми писна.
tanq222 - специалист
Разгледай в http://www.carpetmax.bg/search/1/?searc ... 1584f0b73c , наскоро взех на дъщеря ми от там страхотно килимче за детската стая. Килимчето промени изцяло облика на стаята, сега изглежда чудесно.
maistorcheto33 - специалист
Много ти благодаря, и аз поръчах страхотен килим, много съм доволен.

Тема "Килими по поръчка?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: