• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
NRG7 - специалист
Невероятно...,стъписан съм това си е наистина богата фантазия и естествено голяма сръчност. :2thumbs:
yoneta - специалист
благодаря, но това са съвсем елементарни изделия.извинявам се за качеството , но снощи много бързах и допуснах доста грешки.идеята ми беше със съвсем оскъдни средства и усилия да зарадвам колежки и приятелки.тези вазички/които със същия успех могат да се ползват и за свещници/ струват само 0.25лв. ведин магазин за домашни потреби в скай сити център в сф. .когато ги плащах на касата една девойка след мен ме изгледа странно, защото бах награбила десетина,попита ме това какво е и защо са ми 10.обясних, че искам да зарадвам няколко жени за 8 март и тя след 2 мин. се върна с 4-5.затова помислих, че и на някой друг може да послужи тази идея.дори и да не ги украсявате със сложни техники и украси само с една красива панделка или дори с една фрезийка вътре мисля, че доставите радост на някого поне за един ден.
за моите неща искам само да кажа, че нямам претенции, защото съм начинаеща и абсолютна лаичка.
успех на всички.на жените - хубав и весел празник.
elizarkova - напреднал
От много скоро се занимавам с Декупаж , но се надявам с времето да ми се получават все по добре нащата.

Прикачен файл

e.jpg
e.jpg (34.26 KиБ) Видяна 16035 пъти

Прикачен файл

e1.jpg
e1.jpg (32.62 KиБ) Видяна 16035 пъти

Прикачен файл

e2.jpg
e2.jpg (42.58 KиБ) Видяна 16035 пъти

Прикачен файл

e3.jpg
e3.jpg (29.2 KиБ) Видяна 16035 пъти
kokitu - специалист
знае ли някои в Русе от къде мога да се снабдя с материали за деколаж
angela_pk - специалист
elizarkova - БРАВООО :shock:
Чудесни са ти нещата. Фенка съм на декупажа и аз отскоро се занимавам. Покажи още. Сподели за картинката. От какво е. И останалите материали... Виждам нещо като мъх, имитация на дърво...Какви са и как са залепени?
И отново адмирации. Аз не съм толкова добра :wink:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
kokitu написа:
знае ли някои в Русе от къде мога да се снабдя с материали за деколаж
декУПаж
В ЕВАС има магазини за художнически работи. Работят и по поръчка неща. А най-лесно е по интернет да пазаруваш.
То основно лепила и лакове. Първо прочети подробно за техниките на декупиране, та да знаеш какво търсиш.
silllveto - Майсторица
В едно списание четох, за декупажа и в разяснението беше написано, че лепилото, което се използва е С200. Някой правил ли е нещо с него?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
silllveto написа:
В едно списание четох, за декупажа и в разяснението беше написано, че лепилото, което се използва е С200. Някой правил ли е нещо с него?
Ми преди години си ползвахме Ц200. Декупаж си е стара техника. Първоначално са ползвали целулозни лепила и отгоре лак. Ц 200 си е много удобно нещо.
Нооо друго си е да си накупи човек скъпи лъскави специални нещица. То с всичко е така.
angela_pk - специалист
Аз ползвам С200. И съм много доволна. Е...не мога да направя сравнение, щото "лъскави специални нещица" не съм купувала. Малко са ми скъпички. С200 и отгоре обикновен лак...Та това е :cool:
elizarkova - напреднал
Аз живея в Мадрид и тук се продават листове специялни за декупаж с различни мотиви. Стволовете за дърветата съм ги направила от глина и после ги боядисвам с темперна боя. За короните на дърветата лепя мъх който се продава в пликчета .Лепи се със силикон.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Декорирайте в техника "Декупаж"!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: