Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Pooh - майстор
За Тези ръкавици, мога да гарантирам, че са много здрави и качествени. Имам модела с "рязани" пръсти и когато сдаде багажа - пак ще си взема от тях.
ditronix - специалист
ПРЕВЕНТА предлагат много и качествени неща.С ниитриловите ръкавици,които се виждат ако се отвори посочения линк работим в завода.Сондьорите карат с един чифт по седмица,че и повече,а през ръцете им минава много желязо :shock: Доколкото знам,не са и чак толкова скъпи.Освен здрави са и непромокаеми,а капки разтопен метал при заваряване се плъзгат по нитриловото покритие и не остава никаква следа...
Здравейте,

Виждам, че публикациите са стари и незнам дали някой, ще отговори, но не намирам друг форум за работни ръкавици.

Ако може все пак някой да даде мнения за тази фирма ВВМ-М ООД и техните ръкавици https://vvmstore.com/rabotni-rakavici , имат доста видове, но вече от няколко места поръчвам и немога да намеря хубави. Интерсувам се най-вече от гумени-дълги над лакътя.
hidrazin - майстор
Здрасти. Въобще не ти препоръчвам да купуваш от vvmstore !!!
Търси си читав и свестен магазин. Не като този.
:partyman:
cat - специалист
Този е поредния търговец 2 мнения за един и същи магазин , колега лошо няма да си правиш реклама ама не ни прави на будали . Трябва да си вземам защитни очила ама хубави колегата да препоръча нещо .
Kokar - специалист
Е, аз за vvmstore само лоши отзиви имам.
Но..., всеки си знае...
Димитър Димов - специалист
вт окт 22, 2019 5:13 pmvladmm написа:
Здравейте,

Виждам, че публикациите са стари и незнам дали някой, ще отговори, но не намирам друг форум за работни ръкавици.

Ако може все пак някой да даде мнения за тази фирма ВВМ-М ООД и техните ръкавици https://vvmstore.com/rabotni-rakavici , имат доста видове, но вече от няколко места поръчвам и немога да намеря хубави. Интерсувам се най-вече от гумени-дълги над лакътя.
Толкова ли си тъп,че си мислиш че не се сещаме че това е самореклама?
Lisko - майстор
чет окт 24, 2019 2:22 amДимитър Димов написа:
вт окт 22, 2019 5:13 pmvladmm написа:
Здравейте,

Виждам, че публикациите са стари и незнам дали някой, ще отговори, но не намирам друг форум за работни ръкавици.

Ако може все пак някой да даде мнения за тази фирма..... , имат доста видове, но вече от няколко места поръчвам и немога да намеря хубави. Интерсувам се най-вече от гумени-дълги над лакътя.
Толкова ли си тъп,че си мислиш че не се сещаме че това е самореклама?
На мен въобще ама въобще не ми дреме, кой колко е тъп и какво опитва да си рекламира. А на тебе като ти пука, що не му изтри линка и фирмата, а ги цитира, че да му помогнеш в рекламата :lol:
Димитър Димов - специалист
чет окт 24, 2019 4:11 amLisko написа:
чет окт 24, 2019 2:22 amДимитър Димов написа:
вт окт 22, 2019 5:13 pmvladmm написа:
Здравейте,

Виждам, че публикациите са стари и незнам дали някой, ще отговори, но не намирам друг форум за работни ръкавици.

Ако може все пак някой да даде мнения за тази фирма..... , имат доста видове, но вече от няколко места поръчвам и немога да намеря хубави. Интерсувам се най-вече от гумени-дълги над лакътя.
Толкова ли си тъп,че си мислиш че не се сещаме че това е самореклама?
На мен въобще ама въобще не ми дреме, кой колко е тъп и какво опитва да си рекламира. А на тебе като ти пука, що не му изтри линка и фирмата, а ги цитира, че да му помогнеш в рекламата :lol:
Някъде да съм споменавал нещо за дремене и пукане?
Lisko - майстор
чет окт 24, 2019 10:53 amДимитър Димов написа:
чет окт 24, 2019 4:11 amLisko написа:
чет окт 24, 2019 2:22 amДимитър Димов написа:

Толкова ли си тъп,че си мислиш че не се сещаме че това е самореклама?
На мен въобще ама въобще не ми дреме, кой колко е тъп и какво опитва да си рекламира. А на тебе като ти пука, що не му изтри линка и фирмата, а ги цитира, че да му помогнеш в рекламата :lol:
Някъде да съм споменавал нещо за дремене и пукане?
Ти не си, но се набива на очи колко често някой скача да отбележи, че нещо си било реклама. Гаче ли лично го е заболяло че собствениците на форума не са изкарали някой лев вповече.

Тема "работни ръкавици" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: